Гаряча декада: в Енергодарі поліцейські затримали 13 людей з наркотиками

В Енергодарі протягом десяти днів, з 13 по 23 серпня, поліцейські затримали тринадцятьох чоловіків з різноманітними наркотичними речовинами. Про це повідомляється на сторінці відділу поліції №1 Василівського РУП.

Так, 13 серпня поліцейські вилучили у 39-річного місцевого мешканця 5-кубовий шприц з прозорою речовиною вагою 2 мл.

14 серпня у раніше засудженого 47-річного енергодарця виявлено паперовий згорток з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору (попередньо це був канабіс).

15 серпня у 34-річного містянина знайшли шприц з наркотичною речовиною (попередньо – димедролом).

16 серпня у 21-річного енергодарця вилучили поліетиленовий пакет з кристалічною речовиною білого кольору вагою приблизно 1 грам (за попередніми даними це була соль). Аналогічна знахідка в той же день чекала на поліцейських і під час особистого огляду 31-річного чоловіка. А от у 21-річної дівчини правоохоронці вилучили два паперових згортки з речовиною рослинного походження вагою приблизно 5 грам (за попередніми даними, коноплею).

17 серпня поліцейські знайшли у місцевої 28-річної мешканки зіп-пакет  з  кристалічною речовиною білого кольору загальною масою близько 1 грама (попередньо це соль).  У цей же день у 32-річного чоловіка вилучили ізолюючу стрічку, в якій знаходився зіп-пакет  з  кристалічною речовиною білого кольору загальною масою близько 1 грама (за попередніми даними, метадоном).

20 серпня правоохоронці виявили у 40-річного енергодарця зіп-пакет з речовиною кристалічного походження жовтого кольору вагою приблизно 1 грам (попередньо це була соль).

22 серпня у 28-річного чоловіка вилучили зіп-пакет з кристалічною речовиною білого кольору загальною масою близько 1 грама (за попередніми даними, метадоном). У цей же день місцевий 43-річний житель попався з поліетиленовим зіп-пакетом, в якому була речовина кристалічного походження білого кольору вагою приблизно 1 грам (за попередніми даними, метадоном) та речовина сіро-зеленого кольору вагою приблизно 1 грам (попередньо канабісом).  

23 серпня правоохоронці затримали 31-річного енергодарця, який ніс із собою зіп-пакет з речовиною  кристалічного походження білого кольору вагою приблизно 1 грам (за попередніми даними, метадоном). Того ж дня у 37-річного чоловіка вилучили пачку з-під цигарок, в якій знаходився зіп-пакет з речовиною кристалічного походження білого кольору вагою приблизно 1 грам (попередньо це також був метадон).  

Всі вилучені речовини направлені на дослідження до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

За цими фактами відкрито кримінальне провадження за ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Тривають досудові розслідування.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Поліцейські виявили у енергодарця два газових пістолета та набої

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X