Руслан Ханумак в Енергодарі: чи допоможе відомий комік містянам?

Декілька днів тому відомий український комік Руслан Ханумак опублікував в соціальній мережі звернення до українців. Шоумен закликає підписників розповідати йому про «найболючішу» проблему свого міста, а він буде приїжджати та висвітлювати її на всю країну. Енергодарці розповіли  Руслану про  безлад, що коїться у місті енергетиків, і той зі своєю командою 11 серпня  2019 року завітав на власні очі подивитися на хаос та послухати містян наживо.

Руслан Ханумак приїхав в Енергодар
В Енергодар завітав Руслан Ханумак

 Як зазначає Руслан, його проект має назву «RAZOM». Таким чином він допоможе Президенту України дізнатися глибше про проблеми українців.

Відомий комік вислухав енергодарців
Руслан Ханумак в рамках проекту «RAZOM» завітав в Енергодар

Енергодарці радо зустріли представника 95-го кварталу, та одразу ж  емоційно засипали його переліком  абсолютно  всіх негараздів нашого міста та комунальними проблемами. Зокрема говорили  про нові «драконівські» тарифи, періодичну  відсутність води та світла, жахливий стан лікарні, чорний дим з труб Запорізької ТЕС, поганий полив зелених насаджень, невиплату заробітної плати комунальникам, ненависну багатьом керуючу компанію «МДЛ»  та безліч інших проблем.

Енергодарці розповіли Руслану Ханумаку про проблеми міста
Люди скаржилися коміку на всі проблеми Енергодара

Люди так сильно хотіли поскаржитися шоумену, що навіть створили «давку» в натовпі, аби бути ближче до мікрофону.

Чи зможе Руслан Ханумак допомогти енергодарцям, це вже інше питання, але містяни на це сподіваються. Хоча б через те, що відомий комік досить близько знайомий з Президентом України Володимиром Зеленським. Отож запрошували Руслана з командою «в гості» –  він приїхав.

Президент України та Руслан Ханумак (фото з мережі Instagram)
Руслан Ханумак з Володимиром Зеленським (фото з мережі Instagram)

Що буде далі – покаже час. Але енергодарці щиро вірять, що саме ця зустріч –  чи не останній шанс домогтися справедливості та привернути увагу до проблем Енергодара всієї України. Будемо чекати на результат.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Комунальників покарають за псування нової тротуарної плитки

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X