Улюблені гуртки та секції енергодарської малечі переходять в режим он-лайн

Як ми вже повідомляли днями, з 3  листопада, у  зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Енергодарі, на дистанційне навчання пішли учні 5-9 класів. Школярі 1-4 та 10-11 класів  будуть вчитися в закладах освіти в очній формі в умовах адаптивного карантину. Поки що такі заходи заплановано на два тижні.

Не зупиниться в цей період і позашкільна робота. Управління освіти вже має чіткий план, як організувати дозвілля дітей, не перешкоджаючи всебічному їх розвитку,  максимально обмежуючи можливість захворіти. Освітяни вже мають певний досвід роботи в умовах адаптивного карантину.

Лудана Ірина Олександрівна, культорганізатор ЦДЮТ:

«Так ми працювали навесні, частково – влітку і на осінніх канікулах. Є навчальний план і ми дотримуємося його. Навчальний процес і діти не повинні страждати за будь-яких умов!  Навесні з карантином ми зіштовхнулися вперше. Спочатку було важкувато. Але ми підлаштувалися, засвоїли нові програми і  техніки проведення занять, відкрили нові можливості як для себе, так і для наших вихованців».

Улюблені гуртки та секції енергодарської малечі переходять в режим он-лайн
Улюблені гуртки та секції енергодарської малечі переходять в режим он-лайн

Так як учні молодших класів навчаються в очній формі, то для них  безкоштовні гуртки працюватимуть в звичному режимі,  з дотриманням епідемічних вимог. При цьому буде налагоджений індивідуальний підхід.

Школярі з 5 по 9 класи відвідуватимуть гуртки дистанційно. В режимі он-лайн в енергодарському Центрі дитячої та юнацької творчості працюватимуть 57 гуртків. Викладачі  позашкільного закладу  вже готові  спілкуватися зі своїми  вихованцями через інтернет та інші засоби комунікації. За допомогою Скайпу, Вайберу та Зуму   не припинять роботу гуртки художньо-естетичного, гуманітарного, соціально-реабілітаційного, науково-технічного і фізкультурно-спортивного напрямків.

«Ми плануємо дистанційно проводити  різноманітні майстер-класи, квест-ігри, спартакіади. Разом будемо тренуватися, майструвати вироби, малювати і робити фото- звіти. Практика показала, що така форма занять залучає до вподобань дитини всю родину. Батьки разом зі своєю малечею залюбки виконують всі завдання. Ми отримуємо  позитивні відгуки. Отже впевнені, що і цього разу ми впораємося! Наші креативні викладачі докладуть максимум зусиль, щоб нашим дітям було зручно, доступно та весело навчатися в позашкільний час»! – підкреслила  культорганізатор ЦДЮТ.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Частина Енергодара вже другу добу залишається без питної води

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X