Енергодарська подружня пара виграла грант на благоустрій міста

Конкурс грантів «Громадський бюджет» в Енергодарі проводиться втретє. В ньому беруть участь активні та небайдужі  мешканці міста. Завдяки перемозі в проєкті містяни втілюють свої ідеї, роблять Енергодар комфортнішим та сучасним.

Як ми вже повідомляли раніше, переможці  конкурсу «Громадський бюджет-2020» вже отримали сертифікати. Цього разу до складу фіналістів увійшли 4 великих і 32 малі проєкти. Серед останніх – два проєкта подружньої пари Годіних.  

Сергій та Вікторія – відомі в нашому місті активісти. Вони серед перших ініціювали створення ОСББ в своєму будинку, брали участь і перемогли в минулому конкурсі «Громадський бюджет». Натхненне перемогою, подружжя надіслало ще кілька ідей на конкурс. І перемогли. Їхні проєкти на малі гранти будуть реалізовані вже в поточному році.

Проєкт Сергія Годіна «Творча майстерня» передбачає встановлення 12 металевих альтанок зі столами і лавами на території ДНЗ №9 – для активного відпочинку і творчих занять дошкілят. Завдяки проєкту енергодарські малюки будуть більше часу перебувати на вулиці. На свіжому повітрі планують проводити різноманітні майстер-класи і заняття з малювання. Це, за словами авторів ідеї, сприяє покращенню стану здоров’я, розвитку пізнавальних та творчих здібностей вихованців.

Частину проспекта Будівельників облаштують тротуарною плиткою. Проєкт Вікторії Годіної «Старе місто» передбачає реконструкцію  тротуару. За словами авторки, ним щоденно проходять майже всі жителі 3-го мікрорайону та більшість мешканців 4-го в напрямку художньої школи, гімназії «Гармонія», автовокзалу. Після реалізації проєкта енергодарці зможуть без перешкод та травматизму рухатися через двір по пр. Будівельників, 42 та 44, при цьому отримувати естетичну насолоду від приємного навколишнього середовища.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Працівників ЗАЕС запрошують до участі у відеоконкурсі до Дня святого Валентина

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X