В лісі Енергодара знайшли гранату. Чи була небезпека?

Сьогодні, 18 квітня 2019 року, близько 19:00,  чоловік, прогулюючись лісом поряд з Енергодаром, знайшов гранату. Та підходити до неї близько  він завбачливо не став.

В той же час поряд  із місцем  небезпечної знахідки керівник гуртка «спортивний туризм» ЦТКС Григорій Ленінець зі своїм учнем підшукували місце, де можна розбити палаткове містечко.  Оскільки  Енергодар – місто не дуже велике, то жителі один з одним більш-менш знайомі. Чоловік, котрий знайшов боєприпаси, розповів Григорію Володимировичу про гранату.

Енергодарець в лісі знайшов військову гранату

В енергодарському лісі знайдено боєприпас

Григорій Ленінець цілком слушно вирішив: є велика вірогідність того, що граната  вибухонебезпечна. Тож чіпати її руками чоловіки не стали. Натомість  викликали спеціалістів.

Рятувальники і поліцейські, які прибули на місце знахідки, встановили, що боєприпас є муляжем, тож небезпеки людям не становить.

Вірогідно, що імітацію гранати загубили в лісі під час військо-польових навчань старшокласники. Як би там  не було, головне, що всі живі-здорові. А те, що чоловіки не стали чіпати знахідку й викликали спеціалістів – цілком правильно.

Читайте також: Енергодарці можуть долучитися до акції “Великодній кошик для бійців”

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X