Енергодар готовий до опалювального сезону на 100%?

Чергове засідання виконавчого комітету в Енергодарі відбулося досить спокійно та швидко. На порядку денному було 22 основні питання та 2 доповнення. Говорили про погодження проекту змін до Програми розвитку та удосконалення медичної допомоги,  про затвердження основних  показників соціально-економічного розвитку освіти в Енергодарі на 2019/2020 навчальний рік.

За словами виконуючої обов’язки начальника управління освіти Олени Ржевської, учнівський контингент в Енергодарі складає 6227 учнів, з них 52 дитини навчаються в спеціальних класах. У порівнянні з минулим роком, загальна кількість учнів в Енергодарі збільшилася на 95 осіб.

Оскільки заговорили про освіту, то окремим питанням було винесено проект про організацію харчування у закладах освіти у 2020 році. Олена Олександрівна доповіла присутнім, що в цьому навчальному році вартісні нормативи на харчування в закладах освіти не зміняться.

На порядку денному було 22 основні питання та 2 доповнених
Засідання виконавчого комітету в Енергодарі відбулося досить спокійно та швидко

Далі члени виконкому розглянули проект про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету на безкоштовне та пільгове забезпечення лікарськими засобами окремих груп населення для амбулаторного лікування.  Прийняли рішення Центру первинної медико-санітарної допомоги збільшити фінансування на закупівлю у 2019 році туберкуліну на суму 56 200 гривень, та на придбання вакцини проти грипу на 74 100 гривень. Всього збільшити фінансування медзакладу на 130 300 гривень.

Всього збільшити фінансування медзакладу на 130 300 гривень
Центру первинної медико-санітарної допомоги планують збільшити фінансування на закупівлю ліків

Щодо стану готовності об’єктів житлово – комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років членам виконавчого комітету доповідав виконувач обов’язки начальника управління комунальної власності Ігор Поливаний. Він зазначив, що ведуться перевірки районів міста на гідравлічну міцність та щільність, а виявлені несправності усуваються у поточному режимі. Підготовку об’єктів тепло- та водопостачання міста виконано на 100 %. Свердловини також в працюючому стані на 100 %, запевнив він присутніх.

Але керуючою компанією «Місто для людей» підготовка до опалювального сезону затримується. Наразі орієнтовано зроблено тільки 50% робіт. Але присутній на засіданні представник керуючої компанії запевнив, що до початку опалювального сезону всю роботу буде виконано в повному обсязі.

Керуючою компанією «МДЛ» підготовка до опалювального сезону затримується
Підготовку об’єктів тепло- та водопостачання міста виконано на 100 %

Також на засіданні було розглянуто  питання про видалення зелених насаджень. В 4 мікрорайоні Енергодара необхідно видалити 73 дерева – вони сухі та знаходяться в аварійному стані. Отож найближчим часом вони будуть спиляні, а на їх місце висаджено нові молоді деревця, обіцяє влада.

Директор комунального підприємства «Міськзеленбуд» Олена Садовська прояснила  жителям міста ситуацію з видаленням акацій на «Алеї троянд». 

«Всі акації досягли піку свого вікового стану. Їм не менше ніж 30-40 років. Всі дерева пошкоджені та хворі. Ми плануємо на проспекті Енергетиків досаждати ряд каштанів. Та буде висаджено кущі, які прикрасять зони відпочинку», – розповідає Олена Садовська.

В 4 мікрорайоні Енергодара необхідно видалити 73 дерева
На пр. Енергетиків досаждають ряд каштанів та висадять молоді кущі

Також буде встановлено декілька нових дорожніх знаків на автомобільних дорогах Запорізької АЕС.  В цілому позитивно проголосували за всі представлені проекти.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі чергове відключення гарячої води (АДРЕСИ)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X