ОСББ «Центр ЕН» в Енергодарі: коли в домі є справжні господарі

Кількість об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Енергодарі невпинно зростає: у реєстрі ОСББ, що розміщений на сайті міськради, їх вже 71. І це не дивно, адже створення такого об’єднання дозволяє енергодарцям бути учасниками всіх процесів з обслуговування свого будинку, контролювати всі роботи та самостійно визначатися з переліком необхідних послуг.

МедіаЦентр неодноразового розповідав історії найуспішніших ОСББ, і нині ми продовжуємо цю традицію серією сюжетів.

Яскравий приклад ефективного господарювання у своєму домі – ОСББ «Центр ЕН», що по вулиці Центральна, 4. У чотирьохпід’їздному будинку 127 квартир, в яких мешкають близько трьохсот жителів.  З першого дня і до сьогодні цим ОСББ вміло керує Іван Леонтьєв. Саме він і був ініціатором створення об’єднання.

Голова ОСББ «Центр ЕН», активіст ГО «БРАМА» Іван Леонтьєв
Голова ОСББ «Центр ЕН», активіст ГО «БРАМА» Іван Леонтьєв

Проблеми, які довелося вирішувати після створення ОСББ, посипалися, наче з рогу достатку. Ремонтувати потрібно було все: від входу у під’їзди до системи опалення та покрівлі, адже за більше ніж 30-річну історію будинка нічого подібного тут не проводилося. І тому ті перетворення, які сталися на Центральній, 4 за останні три роки, особливо вражають.

Так, була повністю облагороджена вся територія навколо будинку, причому жителі самі висаджували квіти та дерева; на клумбах зроблений стаціонарний полив; встановлені зливні колодязі та антивандальні люки; пофарбовані під’їзди; змонтована система відеоспостереження (32 камери всередині та навколо будинку); замінені всі комунікації холодного та гарячого водопостачання, система опалення; зроблене LED-освітлення, встановлені датчики світла та замінені світильники; виконаний капітальний ремонт покрівлі та виходу на дах, ліфтових приміщень.

ОСББ «Центр ЕН» в Енергодарі: коли в домі є справжні господарі
ОСББ «Центр ЕН» в Енергодарі: коли в домі є справжні господарі

Звичайно, такі перетворення не можуть не радувати жителів будинка. Вони на власні очі побачили та оцінили переваги самостійного господарювання

На питання, чи складно керувати ОСББ і вирішувати всі проблемні питання, Іван Володимирович впевнено відповів: «Ні, не складно!» Адже він відчуває підтримку жителів будинка та завжди може розраховували на допомогу ініціативної групи. Всі вони спільно будують великі плани на майбутнє. Так, найближчим часом планується заміна вікон у місцях загального користування, укладка тротуарної плитки біля будинку, встановлення арок із лавками біля кожного під їзда, освітлення у переході та капітальний ремонт у під’їздах.

За всі роки існування ОСББ Іван Леонтьєв жодного разу не пошкодував про рішення створити його у своєму будинку, адже у сьогоднішніх реаліях таке об’єднання є найдоцільнішим.  

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Депутати дали згоду на розробку програми «Інклюзивний Енергодар»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X