Підсумки госпітальної наради: де ще буде лікарня інтенсивної терапії, окрім Енергодара?

12 вересня в Енергодарі відбулося виїзне засідання Госпітальної ради Василівського госпітального округу. На порядку денному було три важливих для місцевої медицини питання, а саме: взаємодія та визначення маршруту пацієнта лікарень 2 рівня в межах госпітального округу, розробка перспективного плану розвитку Василівського госпітального округу та затвердження сесіями рад місцевого самоврядування лікарень інтенсивного лікування 1 рівня.

Міський голова Дніпрорудного Юрій Коробов, який також є членом Госпітальної ради, вважає, що рішення, яке було прийнято ще 12 грудня 2018 року у Запорізькій облдержадміністрації стосовно розташування лікарні інтенсивного лікування, крім Енергодара, ще й у  місті Василівка – неправомірним, та хоче, аби лікарня знаходилася у Дніпрорудному.

Бути чи не бути лікарні інтенсивного лікування в Дніпрорудному?
В Енергодарі відбулося виїзне засідання Госпітальної ради Василівського госпітального округу

На засіданні було зрозуміло, що кожен представник округу або територіальної громади прагне, аби розташування лікарень інтенсивного лікування було якнайближче до жителів їх сіл та міст. Тому Юрія Коробова підтримав голова Великобілозерської громади Ігор Батрак. Який зазначив, що людям, які живуть в його селі, далеко їздити до лікарні у Василівку.

Людям, які живуть у Великій Білозерці далеко їздити до лікарні у  Василівку
Юрія Коробова підтримав голова Великобілозерської громади Ігор Батрак

Нарада ставала дедалі емоційнішою. Питання порядку денного були відкладені, тому що основним предметом дискусії у присутніх стало: де все ж таки створити лікарню інтенсивного лікування?  Якщо з Енергодаром все зрозуміло – в нашому місті така лікарня буде, то зараз між собою сперечаються ще й Василівка і Дніпрорудний.

Врешті-решт члени Госпітальної ради вирішили перенести засідання. Кожен відстоював свою позицію, а таким чином дійти до логічного завершення важко. Присутні на нараді домовилися зібратися трохи згодом, коли обговорять питання та пріоритети розташування лікарень інтенсивного лікування на своїх місцевих сесіях.

Присутні на нараді домовилися зібратися трохи згодом
Члени госпітальної ради вирішили перенести засідання

Що ж, будемо чекати чергового засідання. Можливо, хоч тоді, нарешті, остаточно вирішиться доля та місце розташування лікарні інтенсивного лікування.

Дар’я Климак, Денис Скачок, медіа Центр Енергодар

Читайте також: Енергодарці знову без гарячої води: коли включать – невідомо (АДРЕСИ)

1 Комментарий
  1. СЭМ :

    Медицинскя реформа полностью уничтожила понятие “Я имею право получить качественную, своевременную и профессиональную медицинскую помощь”. Ведь действительно, что бы больному человеку добраться из с. В-Белазерки в Энергодар, а тем более в Васильевку, необходимо время, которое может идти на минуты. Мало того, что в госпитальном округе тебя сразу отправят в аптеку, то нужно еще выложить круглую сумму денег на дорогу. При этом подстроиться под расписание общественного транспорта. Это проблема очень серьезная. И если люди помоложе еще кое как справятся, то пенсионеры врятли смогут добраться до больницы. Короче сделали все, чтобы люди как можно меньше обращались за мед.помощью.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X