В Енергодарі створена нова громадська організація «БРАМА»

В Енергодарі зареєстрована нова громадська організація під назвою «БРАМА». Ініціаторами її створення стали активісти Організації молоді Запорізької АЕС, які хочуть зосередити увагу не лише на молодіжних і виробничих проєктах, а й піти значно далі та розробити перспективний план розвитку Енергодара. Долучати до його реалізації не тільки атомників, а й небайдужих і активних городян. Очолив громадську організацію Дмитро Орлов.

 Організація молоді ЗАЕС завжди була активною. Але свою роботу зосереджувала здебільше на виробничих, спортивно-масових, освітніх та благодійних проєктах. Створення громадської організації «БРАМА» – це певний крок вперед і розширення сфери наших інтересів.  Відтепер ми зможемо долучати до спільної роботи не лише працівників атомної станції» – розповідає Дмитро.

В Енергодарі зареєстрована нова громадська організація під назвою «БРАМА»
В Енергодарі зареєстрована нова громадська організація під назвою «БРАМА»

Незважаючи на те, що громадська організація «БРАМА» створена нещодавно і робота тільки набиратиме обертів,  ряди її активістів вже стрімко поповнюються.

– Особисто мені подобається те, що до нашого руху приєднуються не тільки молодь, але й досвідчені працівники атомної станції, а також енергетики, які  вже вийшли на заслужений відпочинок. Та вони  готові ділитися своїми знаннями та напрацюваннями для вирішення багатьох нагальних питань. ГО «БРАМА» – це, передусім, командна робота. І ця команда зараз активно формується» – підкреслила заступниця голови громадської організації Тетяна Соловіцька.

Серед досвідчених енергетиків, які також увійшли до складу новоствореної громадської організації – Павло Іванович Бут,  який багато років відпрацював в електричному цеху Запорізької АЕС.  Він пояснив, чому знайшов ініціативу молоді цікавою та охоче її підтримав:

Сподіваюся, в подальшому громадська  організація «БРАМА» об’єднає не тільки атомників, а й буде відкрита для всіх. Стане таким собі зв’язуючим ланцюгом між  енергетиками, іншими мешканцями міста – людьми різних поколінь, органами місцевого самоврядування та комунальними службами.

Частину проєктів активісти «Брами» будуть втілювати у життя спільно с Організацією молоді Запорізької АЕС. Це, переважно, спортивні, освітні, культурно-масові та благодійні заходи. Інший важливий напрямок – формування перспективного плану розвитку міста, шляхів вирішення нагальних проблем у різних сферах життєдіяльності, потребуватиме зваженої експертної оцінки і, звичайно, величезного обсягу роботи.

Про всі свої заходи та подальші плани, формування експертних груп, актив громадської організації обіцяє інформувати додатково.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергетична столиця України святкує золотий ювілей – 50 років

Мысли посетителей
 1. боцман :

  Это, конечно, замечательно. Но …
  1 – город утопает в мусоре,
  2 – в городе необходимо полностью заменить поливные трубы,
  3 – в городском парке стоит абсолютно разрушенный, наполовину растащенный по кирпичику комплекс летнего кинотеатра,
  4 – рядом с фонтаном стройка века – то ли недостроенное, то ли недоразрушенное строение, которое так и не стало объектом досуга горожан,
  5 – прибрежные зоны водоёмов захламлены мусором,
  6 – городской пляж похож на дикое поле: грязный, перемешанный с осколками стеклянных ёмкостей, окурками, щебнем, асфальтными кусками разрушающегося тротуара песок,
  7 – территория и побережье пляжа убирается раз в неделю (со слов работника КП “Проминь”), хотя трава выносится из воды на берег каждый день, да и мусорят тоже не раз в неделю …

  Сдвиньте эти проблемы.
  Займитесь этими делами и горожане вам будут благодарны.

  1. Анонім :

   И кто же в нашем городе мусорит, разрушает, ламает и выдергивает только что посаженные цветы??? Не сами ли горожане??? Чисто не там , где убирают , а там , где не мусорят!!!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X