Секрети бадьорого настрою: як енергодарці приборкують сезонну хандру

Ще декілька десятиліть тому психологи виявили зв’язок між апатією та зміною пори року.  І зараз – саме той час, коли світловий день стрімко коротшає, сонячного тепла стає геть обмаль, а природа готується заснути, щоб пережити холоди і відродитися з настанням весни.

На відміну від тварин, людина не вміє впадати в довгу сплячку, але всі процеси в її організмі сповільнюються, настрій і концентрація уваги знижуються, натомість з’являються втома, дратівливість та сонливість. Звичайно, це спричиняє дискомфорт у повсякденному житті, а часом і нищить всі плани.

А чи знайомі енергодарцям прояви сезонної меланхолії, нудьги та суму, та ще й зараз, у світлі всієї ситуації навколо коронавірусу та карантину? Про це ми і запитали містян, а ще поцікавилися, як вони виводять себе зі стану емоційного анабіозу та боряться з апатією і хандрою.

Геть сезонну хандру і апатію: як енергодарці підтримують бадьорість духу
Геть сезонну хандру і апатію: як енергодарці підтримують бадьорість духу

Також ми звернулися за консультацією до енергодарської психологині, арт-терапевтки Марини Махньової. Вона порадила приділити увагу трьом аспектам: фізичному, емоційному та психологічному. Детальніше дивіться у нашому сюжеті.

Психологиня, арт-терапевтка Марина Махньова
Психологиня, арт-терапевтка Марина Махньова

МедіаЦентр бажає енергодарцям підтримувати в собі бадьорість духу, зберігати оптимізм та не піддаватися ніяким проявам меланхолії. Носіть сонце у собі та зігрівайте теплом інших!

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Залишитися в живих», або як енергодарські власники бізнесу переживають карантин

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X