Генеральний директор ЗАЕС Петро Котін очолить Енергоатом

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 березня цього року, генеральний директор Запорізької АЕС Петро Котін призначений т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом».

Директор ЗАЕС Петро Котін очолить НАЕК «Енергоатом»?
Директор ЗАЕС Петро Котін очолить Енергоатом?

Попередній т.в.о. президента Компанії, виходець з Рівненської АЕС Павло Павлишин, нещодавно склав свої повноваження. Відтепер цю посаду займе Петро Котін, який відпрацював на Запорізькій АЕС менше року, адже був призначений генеральним директором тільки 27 серпня 2019 року.

Коротка біографічна довідка:

Петро Котін народився 13 квітня 1961 року в м. Володимир. Закінчив Московський інженерно-фізичний інститут за спеціальністю «Атомні електростанції і установки». Після закінчення навчання в 1985 році прийнятий на посаду оператора реакторного цеху Запорізької АЕС. Пройшов усі щаблі оперативного управління, працював в сфері міжнародної діяльності. У центральній дирекції Компанії Енергоатом Петро Котін очолював блок виробництва і працював над міжнародними проєктами, з 2014 року вів стратегічний для України проєкт «Енергетичний міст України Європейський союз». З 27 серпня 2019 року – генеральний директор Запорізької АЕС.

Директор ЗАЕС Петро Котін очолить НАЕК «Енергоатом»?

Нагадаємо, що попередній директор ЗАЕС Олександр Остаповець також пішов на підвищення в НАЕК, де працює і зараз. А хто очолить Запорізьку атомну станцію замість Петра Котіна, покаже час.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як відбувається одруження в Енергодарі під час карантину?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X