В Енергодарі відбудеться весняне «генеральне прибирання» міста

Вчора, 29 березня, відбулася чергова нарада міського голови Дмитра Орлова з керівниками комунальних підприємств міста. Як повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради, на зустрічі озвучили звітну інформацію про результати роботи за минулий тиждень, а також обговорили поточні питання житлово-комунального господарства.

Зовсім скоро завершується опалювальний сезон і починається підготовка до наступного, тож керівництву КП «Тепловодканал» доручено підготувати відповідні вимоги для керуючих компаній та ОСББ.

КП «Комунальні системи» зобов’язали прискорити роботи з прибирання центральних доріг, зупинок транспорту та внутрішньоквартальних територій від піску та сміття, яке залишилося після зими. На це, за словами комунальників, піде півтора тижні. Плюс необхідно нарешті прибрати та вивезти сухе листя з вулиць міста.

В Енергодарі відбудеться весняне «генеральне прибирання» міста
В Енергодарі відбудеться весняне «генеральне прибирання» міста

На вулиці Центральна планується виконати ямковий ремонт дороги – кошториси необхідних витрат КП «Комунальні системи» підготує та надасть до управління комунальної власності.  

КП «Міськзеленбуд» займеться прибиранням будівельної плитки, зваленої біля магазину на перехресті вулиць Українська та Молодіжна в районі міського ринку. А управління містобудування та архітектури міської ради здійснить перевірку територій, прилеглих до торговельних об’єктів.

У рамках підготовки до місячника довкілля комунальні служби вже розпочали роботи з благоустрою; керівникам підприємств та організацій міста направлені листи з пропозицією долучитися до акції та привести до ладу підпорядковані території.

Крім того, міський голова Дмитро Орлов доручив директору КП «ТВК» опрацювати питання налаштування опалення в одному з корпусів Дитячої музичної школи. У закладі встановлені індивідуальні теплові вузли, які час від часу потребують налаштування. До того ж температура теплоносія на вводі в будівлю не відповідає нормі.

Також КП «Єдині інформаційні системи» відпрацюють питання підключення мережі Wi-Fi до Центру первинної медико-санітарної допомоги, МПК «Сучасник» та музичної школи.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Фольклорні балади, бардівські пісні: чим ще здивує енергодарський гурт «Джонатан…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X