Влада Енергодара намагається закрити молодіжний заклад «FreeDom»

Енергодар може похизуватися різноманіттям цікавих закладів, де діти та молодь Енергодара можуть весело і корисно провести час. Та особливе місце серед них займає «FreeDom», де молодь не тільки активно відпочиває, але й розвивається, створює і втілює в життя нові корисні проекти. Енергодарцям подобається сюди приходити та займатися різноманітними справами: грати в ігри, переглядати фільми, вчити мови та майструвати своїми руками гарні речі і просто спілкуватися.

Молодіжний заклад в Енергодарі влада хоче закрити
FreeDom в Енергодарі влада намагається зачинити

 Але на жаль, «вільний простір» спіткала біда.  За його спиною «зловіща рука» місцевої влади вирішила їх долю.Кілька днів тому координатори «FreeDom» дізналися, що вже відбулося декілька судових засідань, та вони от-от опиняться на вулиці. Вражає те, що жоден представник молодіжного закладу не був повідомлений про суди!

Влада Енергодара хочу зачинити FreeDom
FreeDom в Енергодарі можуть закрити

Навіщо влада хоче закрити «FreeDom»? Можливо, просто комусь знадобилося приміщення для відкриття закладу іншого типу? Чи справа в надто вже активній позиції молоді, яка зробила «FreeDom» популярним майданчиком для зборів та громадської роботи?

Як би там не було, дії влади Енергодара стають дедалі радикальнішими. Наприклад, після рішення «таємного» суду, координатори проекту «FreeDom» дізналися, що їм підняли орендну плату. Та взагалі не планують подовжувати договір на оренду.

Керівництво закладу вважає, що негативне ставлення влади до FreeDom не обгрунтоване, бо вона навіть не уявляє, чим «живе» молодіжна організація. Жоден із можновладців ніколи тут не був  та не бачив щасливих очей дітлахів, які відвідують даний заклад.

Енергодарський FreeDom планують закрити?
FreeDom в Енергодарі влада от-от закриє

Хоч влада Енергодара і налаштована витурити «FreeDom»  з орендованого приміщення, творці молодіжного простору не опускають руки. Вони пишаються тим, що юні енергодарці цінують їх роботу, та теж проти закриття закладу.

Ми сподіваємося, що влада все таки зрозуміє, що такі заклади дають можливість енергодарцям відпочивати з користю й розвиватися. Тож, вони мають право на існування. Тепер керівництво закладу створює електронну петицію, аби відстояти своє право на функціонування. Тож, підтримуйте молодіжний простір, адже тільки разом можливо довести, що з вашою думкою треба рахуватися.

Дар’я Климак, Михайло Веселов, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі відбулася ювілейна виставка собак «Віват Енергодар»

Мысли посетителей
 1. оля :

  конченые корыстные дибилы сидят в мерии. задрали портить наш город.

 2. Геннадій :

  Хотілось би більше дізнатися про організацію FreeDom. Де розташована?Чим займається? Хто засновники?

 3. Горожанин :

  Так пусть гражданин Бучнев расскажет почему не платит аренду и почему в типа “бесплатном антикафе” занимается коммерческой деятельность.

 4. Мария :

  Находится в павильоне Набережной, а насчёт того что там занимаются коммерцией думаю что деньги нужны на оплату электроэнергии и так далее , бесплатно сейчас ни чего не бывает

  1. Сергей :

   Не может некоммерческая организация (так себя позиционирует freedom) заниматься коммерцией. Если хотят заниматься коммерцией пусть платят налоги.

  2. Илья :

   Какая комерческая деятельность, Горожанин? Деньги на аренду из своих карманов докладывают.. а электроэнергия, а откачка канализации (на Навке не централизовано), ремонт и т.д. ..а, кофе, уверен, и так могут угостить, если попросишь. Цены – это скорее, добровольный взнос.
   Этот проминь (умышленно с маленькой буквы).. уже не первый раз такой хернёй занимаются.. дают на конкурсной основе.. люди приводят помещение в порядок, а потом аренду подымают до неподъёмной! Знаю эту схему ещё со времён комп.клуба “Полигон”. Почти вся Навка пустая стоит.. столько помещений! Так нет же: МААЛОО!

 5. Сергей :

  Хотелось бы спросить “Горожанина”, а на каких средствах должно держаться антикафе, если нужен персонал, электроэнергия и водоснабжение, мэрия их не финансирует, так что народ поддерживает Freedom, а вот прихлебателей действующей власти хочется спросить: что власть самостоятельно сделала для города, кроме задранных тарифов? Коррупция и жадность – вот их двигатель, если их слушать в городе одни “Ганделики” будут.

 6. Анна :

  Отлично, откройте очередную кальянную или клуб, вот это будет очень полезно для молодежи 🙂
  В нашем “прекрасном” городе и так уже просто некуда пойти. Единственное хорошее заведение, и то закрыть собираются

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X