Енергодарці проти насилля. Волонтери провели інформаційний флешмоб

Співробітники Енергодарського міського центру соціальних служб для  дітей, сімї і молоді (ЕМЦСССДМ) долучилися до заходів до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насилля до жінок. Щоб  привернути увагу до проблеми, вчора волонтери провели флешмоб «Вийди із темряви».  Учасники акції  фотографувалися із помаранчевими повітряними кулями в знак солідарності та на підтримку тих, хто  потерпає від домашнього насилля. Волонтери закликають не приховувати такі проблеми, коли вони є, та до нульової толерантності  до насильства.  В будь-якому прояві йому немає виправдання.

Через карантинні обмеження цього року інформаційна кампанія Енергодарського МЦСССДМ є більш індивідуальною та адресною. Фахівці центру проводять профілактичні консультації для містян, в ході яких знайомлять з видами домашнього насильства, надають контакти організацій, які працюють в напрямку попередження насильства, торгівлі людьми.

«Кульковий» флешмоб відбувся в рамках  міжнародної акції «16 днів проти насильства». Щорічно вона проходить у більш ніж 100 країнах світу і має інформаційну  мету – збільшити порозуміння та обізнаність про всі види насилля. В цьому році її тема звучить «Помаранчевий світ: фінансування,  реагування, попередження». В багатьох  містах світу  історичні будівлі і пам’ятки  в цей день були  підсвічені помаранчевим.

(За матеріалами Про інформаційну акцію «16 днів проти… – Енергодарський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Facebook )

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Арт-декор під’їздів по-енергодарські

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X