Фестиваль Холі пофарбував Енергодар у яскраві кольори

19 липня в Енергодарі відбувся фестиваль фарб. Наше місто засяяло усіма кольорами веселки. Фестиваль Холі став святом не тільки для дітлахів, а й для дорослих.

Енергодар під час фестивалю Холі засяяв яскравими барвами
В Енергодарі відбулося свято яскравих барв Холі

У цей день люди обсипають один одного кольоровою пудрою та поливають підфарбованою водою. В Енергодар це свято привіз гурт ентузіастів з усієї України.  Студія «Татва» розповідає про культуру давньої Індії, про стародавню філософію Веди за допомогою веселих та яскравих фестивалів.

В Енергодарі пройшов фестиваль фарб Холі
Фестиваль Холі в Енергодарі

У ході заходу для всіх присутніх виступив інді-гурт, Ліра Маджарі станцювала індійські танці, а козак Сунілмохан показав енергодарцям, як він вправно володіє холодною зброєю. Жителі та гості нашого міста танцювали, обсипалися яскравими фарбами, та просто відпочивали під гарну музику. Найбільше радості свято подарувало, звичайно, дітлахам.

Фестиваль Холі подарував енергодарцям гарні емоції
Енергодарці весело провели час на фестивалі фарб Холі
Фестиваль Холі подарував енергодарцям гарні емоції
Енергодарці весело провели час на фестивалі фарб Холі

Такі заходи для енергодарців – неначе промінчик щастя серед сірої буденності. Було весело і малечі, і дорослим. Нам подобаються такі радісні свята, тому будемо сподіватися, що фестиваль Холі стане доброю традицією для Енергодара.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи можлива в Енергодарі комп’ютеризація медицини за допомогою Health24?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X