Ера технологій: 80-річний дідусь із Новодніпровки активно користується інтернетом

Ера новітніх технологій не залишила байдужими ані дітей, ані пенсіонерів. Сьогодні можна зустріти багато бабусь та дідусів, які активно користуються гаджетами та, звичайно, інтернетом. Володимир Антонович, житель сусіднього села Новодніпровка, також не виключення.

Пенсіонер з Новодніпровки активно користується гаджетами
Володимир Антонович читає в інтернеті новини Медіа Центра Енергодар

Дідусь, який  у лютому відсвяткував свій 80-річний ювілей, вміє користуватися планшетним комп’ютером та ноутбуком. Полюбляє читати новини та грати в ігри. Наприклад, розкладати пасьянс на комп’ютері.

Володимир Антонович все своє життя пропрацював головним бухгалтером, тому не дивно, що він вміє користуватися «розумними машинами».  Окрім сучасних технологій, якими оволодів пенсіонер, дід Вова має власну пасіку. Тобто на пенсії дідусь не сумує.

Житель Новодніпровки у вільний час грає на комп’ютері
Дід Вова на пенсії оволодів «розумними машинами»

Хочемо відзначити, що у дідуся ( в 80 років!) відмінний зір. Володимир Антонович читає газети та новини на ноутбуці без окулярів. Мабуть, цілюща сила меду допомагає зберегти здоров’я.

Хочемо привітати Володимира Антоновича та всіх його колег – колишніх, теперішніх та навіть майбутніх, з Днем бухгалтера, який традиційно в Україні святкують  16 липня, та побажати йому міцного здоров’я. Продовжуйте на власному прикладі показувати своїм одноліткам, що на пенсії життя тільки починається.

Отож, звертаємося до нашого шановного старшого покоління.  Наші любі дідусі та бабусі, не бійтеся знайомитися із чимось новим і будьте здорові!

Дар’я Климак, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці привітали один одного з Днем рибалки

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X