ЕНВК №5 та ЕЗОШ №4 повертаються в режим офлайн: чи збільшиться за вихідні кількість вакцинованих освітян?

В Енергодарі станом на сьогодні, 24 вересня, загальна кількість вакцинованих освітян становить вже 76%. Що стосується закладів загальної середньої освіти, то в них провакцинувалися 77,9% працівників.

Як повідомляє пресслужба міської ради, зараз в місті у звичайному режимі працюють наступні освітні заклади: ЕНВК №1, ЕНВК «ЗНЗ-МНВК», ЕНВК №6, ЕНВК №9, ЕБЛ, ЕЗОШ №2. А вже з понеділка, 27 вересня, у режимі офлайн працюватимуть ще два заклади: ЕНВК №5 та ЕЗОШ №4, у яких кількість вакцинованих працівників досягла 80%.

В Енергодарі з 27 вересня у звичайному режими працюватимуть ще два навчальні заклади: чи зміниться ситуація за вихідні?

Кількість вакцинованих працівників у ЕБГ «Гармонія» складає 75,5%, а в ЕЗОШ №7 – 72%.  Це означає, що в цих закладах у звичайному режимі навчатимуться учні 1-4 класів. Для інших здобувачів освіти поки що передбачається онлайн-режим.

Відсоток щеплених працівників музичної школи наразі становить 50%, художньої школи – 59%. Такі показники не дозволяють цим закладам працювати у звичайному режимі.

Працівники художньої виставкової зали стовідсотково провакциновані.  У бібліотечній мережі  міста на сьогодні 57% щеплених працівників, у міському палаці культури «Сучасник» – 78,9%.

Але за вихідні ситуація може змінитися, адже навіть у суботу працівники сфери культури та освітяни матимуть можливість щепитися.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі, як і по всій Україні, початкова школа, дитсадочки та спецзаклади працюватимуть при…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X