Енергодарців просять не використовувати одночасно велику кількість електроприладів допоки не буде газу

В Енергодарі триває відновлення електропостачання. Станом на 16:00 20 липня до живлення вже підключено більшість будинків 1 та 2 мікрорайонів, які з учорашнього вечора залишалися без світла. Про це повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради.

Енергодарців просять не використовувати одночасно велику кількість електроприладів допоки не буде газу 

Наразі продовжуються відновлювальні роботи на ЗТП-3 і ЗТП-4. Без електрики досі залишаються будинки на бульварі Юності, 1, 3, 5, на вулиці Молодіжній, 9, проспекті Будівельників, 2, 4, 6, 10, 12, 16, 18. Після завершення ремонтних робіт та проведення випробувань розпочнеться підключення електропостачання до цих багатостраждальних будинків.

Проте, як зазначається у повідомленні міськради, через вкрай зношений стан електромереж 1 та 2 мікрорайонів і шалену спеку, неможливо виключити можливість повторного знеструмлення будинків, особливо з огляду на відсутність у домівках газу.

Тому на період відсутності газопостачання міська влада та комунальники наполегливо просять мешканців 1-2 мікрорайонів з 16:30 до 21:00 не використовувати ОДНОЧАСНО велику кількість електроприладів, адже це може спричинити перенавантаження на мережі та, як наслідок, – знеструмлення житлового фонду.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі продовжують відновлювати електропостачання у будинках,…

Комментарии закрыты.

X