Енергодарцям знову не було рівних на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

Впродовж п’яти днів, з 12 по 16 серпня, у Дніпрі проходив командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед дорослих. На масштабних змаганнях у складі 29 команд виступили 320 спортсменів, які представляли 19 областей України та місто Київ.

Як повідомляє пресслужба міської ради, енергодарські спортсмени, які виступали за Запорізьку область, знову підтвердили звання чемпіонів України. Так, багаторазова чемпіонка України, Європи та світу, майстриня спорту Людмила Бабак в каное-одиначці здобула перше місце на дистанції 500 м, а на дистанції 200 м – третє.

Знову кращі: енергодарські веслувальники Людмила Бабак і Денис Давидов – чемпіони України!

Енергодарець Денис Давидов вперше у своїй спортивній кар’єрі став переможцем в каное-одиначці на олімпійській дистанції 1000 м, а також завоював «бронзу» на дистанції 200 м.

За результатами змагань була сформована команда збірної України, до якої увійшли і енергодарські спортсмени. Людмила Бабак і Денис Давидов виступатимуть за Україну на чемпіонаті світу у вересні в Копенгагені (Данія).

Вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера Сергія Снежка з чудовими виступами!