Енергодарцям на замітку: геморой може початися з… пива?

Геморой може початися з… пива! Здивовані?

Про те, чому геморой може з’явитися від алкоголю та чому важливо вчасно звернутися до лікаря, розповідає завідувач проктологічним відділенням МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» Євген Грабко.

авідувач проктологічним відділенням МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» Євген Грабко

– Геморой після алкоголю виникає через те, що надмірне вживання спиртного часто призводить до запалення гемороїдальних вузлів і вимагає негайної допомоги. Спиртне шкодить організму і може викликати геморой або загострити його, якщо людина захворіла на цю недугу раніше. Це стосується всіх напоїв, навіть слабоалкогольних, наприклад, пива.

Додатковий ризик пов’язаний з тим, що міцні напої ми любимо закушувати жирною, гострою, пряною та копченою їжею. Така їжа руйнує кишкові слизові оболонки. Кров приливає до органів малого тазу, а це шкодить гемороїдальним венам. Тож нездорова їжа та алкоголь – небезпечне поєднання.

– А якщо людина поєднує активний, спортивний спосіб життя і алкоголь? Ризик виникнення геморою знижується?  

– Ні. Наведу приклад. Проктологи – не «доктор Хаус», але на огляді вони точно можуть сказати пацієнту, пив він вчора алкоголь, а сьогодні каву, чи ні. Справа в тому, що слизова прямої кишки миттєво реагує на алкоголь, набухає, стає рихлою і вразливою. В таких умовах слизова кровить, запалюються гемороїдальні вузли, з’являються больові відчуття. Так людина стає нашим пацієнтом.

– Ви згадали про каву, невже вона теж може викликати розвиток геморою?

Міцна кава у великих кількостях викликає набряк слизової і, як наслідок, провокує напад гострого геморою. А ще оцет, гірчиця, хрін, васабі, страви з великою кількістю приправ теж провокують набряк слизової і ведуть до розвитку гострого геморою. І навіть якщо людина на 100% впевнена, що геморою у неї немає, проктологи без частки жарту кажуть: «Це поки що»…

– Це правда, що існує «безсимптомний геморой»?

– На жаль, так. Людина може ходити з цією проблемою тривалий період, нічого не підозрюючи. Якщо веде нормальний спосіб життя, то яскраво-виражених симптомів не спостерігається. Помітним поштовхом у розвитку хвороби може стати будь-яке відхилення від звичного способу життя: зайва чарка алкоголю, обід в сухом’ятку, підняття тяжкості. І ось тоді людина починає відчувати незвичні і малоприємні симптоми.

– Які методи лікування геморою пропонує МЦ «Оксфорд Медікал»?

– Одним з методів лікування є процедура лігування. Гемороїдальний вузол просто «позбавляють харчування», перев’язуючи в певному місці. Через деякий час він поступово відсихає. При цьому людина ходить на роботу, не відчуває особливих неприємних відчуттів, а після курсу лікування забуває про те, що у неї був геморой. Головне тут – вчасно прийти до лікаря.

– А якщо людина хоче позбутися від геморою за день? Швидко і радикально?

– Таке теж можливо. Тільки в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» людина може позбутися від геморою за годину. Без крові і болю. Без тривалої підготовки і реабілітаційного періоду.

– Про яку диво-операцію йде мова?

– Це допплерівська дезартерізація HAL-RAR. Головним плюсом методики вважається відсутність рецидивів. Лікування за методом HAL-RAR не тільки усуває больові відчуття і фізичні прояви геморою, воно викорінює запалені гемороїдальні артерії – основну причину хвороби.

– Чи працюють фахівці Вашого відділення у вихідні?

У нашій клініці немає вихідних, а також черг, дотримується конфіденційність і індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Головне – зважитися і записатися на прийом до лікаря. Будемо раді допомогти всім!

УВАГА, АКЦІЯ!До кінця червня –20% на лікування геморою лазером.

Адреса «Оксфорд Медікал Запоріжжя»: м. Запоріжжя, вул. М. Гончаренка, 7.

Запис на консультацію за тел.: (061) 233-7-233.

Публікується на правах реклами

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X