Енергодарці можуть вилікувати геморой без операції і без болю

Сучасними істориками всерйоз розглядається гіпотеза, що Наполеон Бонапарт зазнав поразки при Ватерлоо через загострення геморою. Думи імператора під час вирішального бою були зайняті аж ніяк не авангардом армії, а хворобою власного тіла. В результаті – зречення від престолу і проведення останніх років життя на острові в якості бранця…

Мабуть, це один з найяскравіших прикладів, як рядове проктологічне захворювання вирішило долі мільйонів і фактично повернуло хід історії.

Але ж сьогодні за допомогою новітніх медичних розробок проблему Наполеона можна було б вирішити за кілька візитів до проктолога в передовій медичний медцентр. Такий, наприклад, як МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя». Але про це трохи пізніше…

Що кажуть фахівці?

Геморой може передатися у спадок, але частіше це придбане захворювання. Найчастіше геморой існує сам по собі, але буває і одним із симптомів інших хвороб: цирозу печінки, аденоми передміхурової залози, запальних захворювань і пухлин органів малого тазу – матки, яєчників.

Геморой може привести до численних ускладнень: випадання гемороїдальних вузлів, небезпечних кровотеч, свищів прямої кишки і навіть до злоякісних пухлин. Про більшість цих захворювань ви навіть і не чули ніколи (і слава Богу), але вони цілком можливі, якщо хворобу пустити на самоплив.

Не такий страшний чорт…

Не дивлячись на серйозні наслідки, люди, які страждають на геморой, не поспішають на прийом до проктолога. І єдиними причинами найчастіше стають СОРОМ і СТРАХ. Якщо геморой не лікувати, то з часом біль віддається в інші частини тіла. Але хворі все одно бояться і соромляться звернутися до лікаря. Вони зі страхом ходять до туалету і навіть свідомо викликають запори, чим погіршують і без того вже плачевний стан. Інша крайність – це голод, якому піддають себе чимало людей, які страждають гемороєм, боячись зайвий раз відчути біль.

ОПЕРАЦІЯ – це те, чого так бояться багато хворих, і що вимагає прикутість до ліжка якийсь час і, відповідно, відмова від роботи. Але в медцентрі «Оксфорд Медікал Запоріжжя» вирішують цю проблемуТут рятують від геморою БЕЗ ОПЕРАЦІЇ І БЕЗ БОЛЮ! Фахівці медичного центру застосовують ефективні, перевірені роками методики, що гарантує повне і остаточне лікування від проктологічних захворювань, а при лікуванні використовують останні досягнення медичної думки: радіохвильовий апарат «Сургітрон», «Інфрачервоний коагулятор», застосовують інноваційну методику HАL-RAR, лазер. Вже після першого сеансу пацієнти можуть приступати, при бажанні, до «сидячої» роботи, а після декількох – забути про геморой назавжди.

Суть і масштаби хвороби

Що таке геморой – знають усі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, до цього захворювання схильні більше 70% населення земної кулі.

Багатьом відомо, що суть захворювання – це варикозне розширення вен анального каналу. Найчастіше воно зустрічається у людей, які страждають запорами, ведуть сидячий спосіб життя, регулярно вживають спиртні напої і гостру їжу.

Однак більшість навіть не здогадується, скільки проблем і відвертих страждань може принести, на жаль, настільки поширене захворювання, як геморой.

Що робити?!

На це одвічне питання кожен повинен відповісти собі сам. Й інша народна мудрість «час лікує» у випадку з гемороєм не проходить – час з друга перетворюється в лютого ворога, а коли починає боліти – не знаєш куди краще ставити свічки. 

Симптоми геморою можуть бути різноманітні, розібратися в них може тільки лікар. Ознаки, характерні для геморою (виділення крові при відвідуванні туалету, неповне випорожнення прямої кишки) збігаються з проявами раку та інших серйозних захворювань. А біль може з’явитися як симптом простатиту, що теж має визначити тільки кваліфікований фахівець. Тож для власного спокою не займайтеся самодіагностикою, а передайте цю справу медикам. Люди, які з помилкового сорому своєчасно не звертаються до проктолога і лікуються самі, завдають своєму здоров’ю шкоди.

Чому краще звернеться саме в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»?

По-перше, проктологічне обстеження в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» не вимагає спеціальної підготовки або проходження серії перевірок. Встановлення точного діагнозу і початок лікування здійснюються вже на першому прийомі.

По-друге, все відбувається комфортно і без хірургічного втручання.

По-третє, лікуватися в МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» зручно: прийом ведеться за попереднім записом, у зручний для вас час в комфортній обстановці.

По-четверте, оскільки «Оксфорд Медікал» – це мережа приватних клінік, за необхідності ви можете звернутися до фахівців «Оксфорд Медікал» з Києва, Львова, Чернівців, Кривого Рогу, Херсона, Одеси. Всі фахівці проходять курси підвищення кваліфікації як в Україні, так і за кордоном.

Адреса МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя»: м. Запоріжжя, вул. М.Гончаренка, 7.

Телефони: (061) 233-7-233, 096-238-3-238.   

До 31 серпня АКЦІЯ прийом проктолога з відеодіагностикою 350грн 250грн!

Нагадаємо:

консультація СТОМАТОЛОГА – 50 грн;

прийом ГІНЕКОЛОГА з відеокольпоскопією – 350 грн;

прийом ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА – 350 грн;

прийом ПЕДІАТРА – 330 грн, проба Руф’є – 230грн.

Медичний центр працює і в свята!

Публікується на правах реклами.

Читайте також: На погашення боргів Енергодарської СМСЧ депутати виділили з міського бюджету майже 14 мільйонів

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X