Енергодарці, кам’янці та великобілозерці сплатили 65 мільйонів військового збору

За сім місяців цього року від запорізьких підприємств і жителів регіону до державного бюджету надійшло майже 458 мільйонів гривень військового збору. Як повідомляється на сайті Головного управління ДПС у Запорізькій області, цьогорічні надходження зросли на 83 мільйони, або на 22%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Енергодарці, кам’янці та великобілозерці спрямували 65 мільйонів на підтримку української армії

Більшу частину військового збору сплатили підприємці і компанії міста Запоріжжя – 238 мільйонів гривень. З доходів енергодарських, кам’янсько-дніпровських та великобілозерських платників податків сплачено 65 мільйонів, мелітопольських та веселівських – майже 40, бердянських та приморських – 30 мільйонів, пологівських, більмацьких та розівських – майже 15 мільйонів, оріхівських та гуляйпільських – майже 14 мільйонів, василівських та михайлівських – близько 14 мільйонів, вільнянських та новомиколаївських – понад 13 мільйонів тощо.

Пресслужба ГУ ДПС зазначає, що станом на початок липня у Запорізькій області нараховувалося 41208 платників військового збору.

Нагадаємо, ставка збору становить 1,5% від суми доходів, що підлягають оподаткуванню (зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці, кам’янці та великобілозерці сплатили до держбюджету майже…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X