Енергодарці–члени Атомпрофспілки можуть взяти участь у щорічному фотоконкурсі

Стартував VII фотоконкурс Організації молоді Атомпрофспілки, який цьогоріч проходить за п’ятьма тематичними розділами:  

Енергодарців–членів Атомпрофспілки запрошують до участі у щорічному фотоконкурсі
Енергодарців–членів Атомпрофспілки запрошують до участі у щорічному фотоконкурсі

1) «Енергія успіху» (популяризація і пропаганда атомної енергетики та промисловості – машини та обладнання, репортажне фото, портретне фото).

2) «Моє фото змінить світ» (фото в стилі соціальної реклами із закликом, наприклад,  до захисту довкілля, збереження історичних пам’яток, допомоги інвалідам тощо).

3) «Знайомтесь, моє місто!» (фото визначних місць, історичних пам’яток вашого міста, дозволяється фото власного будинку, аби було цікавим та незвичайним).

4) «Сім’я – найголовніше в світі!» (фото з сімейного побуту, цікаві кадри із дітьми, домашніми тваринами, фото з сімейного відпочинку).

5) «25 років Енергоатому!» (фото, які відображають успіх, технологічність, прогресивність та соціально-економічний внесок ДП «НАЕК «Енергоатом»).

Участь у фотоконкурсі може взяти кожен член Атомпрофспілки – для цього треба заповнити відповідну заявку. За однією заявкою учасник може подати по одній фотографії до кожного тематичного розділу фотоконкурсу. Заявки приймаються до 30 серпня.

Призовий фонд фотоконкурсу складає: І місце – 1600 грн, ІІ місце – 1400 грн, ІІІ місце – 1200 грн, приз глядацьких симпатій – 800 грн. Нагородження проводиться в кожному з п’яти розділів.

З деталями фотоконкурсу можна ознайомитися в положенні за цим посиланням.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська художниця Катерина Баранова – переможниця міжнародного конкурсу…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X