«Енергодарським Павучкам» потрібна фінансова допомога на плетіння маскувальних сіток для бійців

Для «Енергодарських Павучків» – волонтерів, які плетуть маскувальні сітки для українських захисників на фронті, знову настали скрутні часи. Вони потребують фінансової допомоги для продовження своєї благородної діяльності.

«Енергодарським Павучкам» потрібна фінансова допомога на плетіння маскувальних сіток для бійців«Справа в тому, що останнім часом «Павучки» дуже додали в швидкості плетіння сіток (дякуючи Богу, є і камуфляжні обрізки, і волонтерів-Павучків багато, і працюють вони невтомно), тож нам треба більше сітки-основи на той же час роботи, а гроші збирати не встигаю», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці волонтер Андрій Перепілка. – «Павучки» принципово не беруть кошти з офіційного рахунку ГО «Передова», підрозділом якого вони є, бо бажають їх залишити на більш важливі справи, а потреби на витратні матеріали, доставку сіток, камуфляжних обрізків, тканини та таке інше закривати самостійно».Разом до Перемоги!

Тож закликаємо всіх небайдужих внести свою лепту на шляху до Перемоги та допомогти «Енергодарським Павучкам». Номер картки ПриватБанку: 4731 1856 0050 9688 (Перепілка Андрій Володимирович).

Разом до Перемоги! Слава Україні!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чому енергодарці все частіше створюють ОСББ: приклади декількох…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X