Енергодарський НВК №6 переміг у грантовому конкурсі ClassPack 2021

На початку грудня 2020 року ГО «Інноваційні освітні рішення» оголосила про початок грантового конкурсу ClassPack 2021, який мав на меті впровадити програми з робототехніки та проєктної діяльності FIRSTLEGOLeague в освітній процес.

Взяти участь у конкурсі могли всі бажаючі державні навчальні заклади. Для цього претенденти мали заповнити аплікаційну форму та мотиваційний лист, у змісті якого – ґрунтовно відповісти на питання: «Чому саме ваш заклад має отримати набори робототехнікиWeDo 2.0».

Конкурсна комісія обрала ТОП 20 аплікантів, які взяли участь у наступному етапі конкурсу. Він включав особисту співбесіду в режимі онлайн адміністрації школи та майбутніх тренерів з організаторами програмиFIRSTLEGOLeague в Україні. За підсумками співбесіди організатори обрали переможців, серед яких опинився Енергодарський НВК №6 та зокрема вчителька молодших класів Марина Каленська.

Переможці отримали грант FIRSTLEGOLeagueExplore (програма для дітей 6-10 років), який передбачає матеріальну підтримку на 2 роки, а саме набір робототехніки «WeDo 2.0» та комплекти«Набір сезону» (завдання+ зошити).

Редакція МедіаЦентра щиро вітає колектив ЕНВК №6 з перемогою у конкурсі та бажає наснаги і успіхів у подальших починаннях!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарцям виділять допомогу на лікування з депутатського фонду

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X