Відбувся традиційний «Енергодарський напівмарафон» до Дня Перемоги

Енергодарці раз за разом доводять всім довкола, що вони активні та спортивні люди. 30 квітня в Енергодарі до Дня Перемоги відбувся традиційний напівмарафон бігунів. Цього року в ньому взяли участь майже 400 активістів. Найстаршому учаснику пробігу було 72 роки,а наймолодшому лише  1 рік 9 місяців. Це показник того, що в енергійному місті – енергійні жителі.

Активні енергодарці взяли участь у  ХХХVI напівмарафоні
В Енергодарі пройшов ХХХVI  напівмарафон з бігу

Організатори спортивного заходу Клуб любителів бігу «Скіф», подякували за підтримку профспілковому комітету Запорізької АЕС, Енергодарському спортивниму комітету та поліції Енергодара, яка забезпечила проведення напівмарафону без неприємних інцидентів.

Хочеться похвалити не тільки наших енергодарців, а й спортсменів з інших міст та селищ. На енергодарський напівмарафорн завітали учасники  з Дніпра, Києва, Дніпрорудного, Гюнівки, Нікополя та  Запоріжжя. Всі показали гарний результат. Головне в такому заході не перемога, а бадьорий настрій, який заряджає позитивними емоціями.

В Енергодарському напівмарафоні взяли участь активісти із сусідніх сіл та міст
До Енергодара приїхали активісти з інших міст та селищ

Всі, хто пробіг «Кілометр здоров’я», отримали солодку винагороду. А от на більш серйозних дистанціях, таких як 8,6 км, призові місця вибороли: Марина Мельник із Гюнівки та Олег Романько з Малої Білозерки – перше місце. Друге місце посіла енергодарка Анна Белой. Третє місце на цій дистанції  завоювала також жителька Енергодара – Марина Кубишко. На дистанції 21,1 кілометрів перше місце посіли Андрій Єрьоменко з Дніпрорудного та Світлана Маковоз із Запоріжжя. 

Особливо хочемо відмітити, що на дистанції 2,6 кілометрів у найменшій категорії 7 – 9 років перше місце виборола наша маленька гордість – енергодарці Олексій Вергелес та Злата Перекрест.  

ХХХVI напівмарафон об’єднав енергодарців різного віку
Юні енергодарці взяли активну участь в ХХХVI напівмарафоні

Ми вітаємо наших спортивних енергодарців, та бажаємо кожному міцного здоров’я і мирного неба над головою!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Енергодарських школярів вчили, як поводитися з вибухівкою

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X