Енергодарський фольклорний ансамбль «Колорит» отримав нагороду міжнародного фестивалю

У Скадовську з 8 по 11 липня пройшов VII Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірки виходять на сцену». Участь у заході взяли близько 600 талановитих виконавців з 16 областей України.

Енергодарський фольклорний ансамбль народної пісні «Колорит» Ради ветеранів України також став учасником фестивалю. Про це повідомляється на сайті міської ради.

Талановиті учасники енергодарського ансамблю «Колорит» відзначилися на міжнародному фестивалі

Своїм чудовим виступом енергодарці вразили журі та гостей заходу. Тож за свій талант ансамбль отримав диплом та кубок 1-го ступеню, які їм вручила голова журі, народна артистка України Ніна Матвієнко.

До слова, у цьому році ансамбль «Колорит» святкуватиме свою п’яту річницю. У його складі – 8 ветеранів праці: Людмила Порічна, Галина Нестерук, В’ячеслав Поспелов, Світлана Кружиліна, Ніна Соловей, Тетяна Ворона, Наталія Бутенко та Володимир Кравчук.

За 5 років свого існування ансамбль вже встиг отримати низку почесних нагород за участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Організувати поїздку на фестиваль ансамблю допоміг перший заступник міського голови Іван Самойдюк. В свою чергу, ансамбль «Колорит» передав Івану Гнатовичу лист подяки за багаторічну підтримку творчої діяльності.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські яхтсмени – переможці вітрильної регати на Кубок ДП «НАЕК…

Комментарии закрыты.

X