Енергодарські заклади освіти без вакцинації 80% працівників від COVID-19 не зможуть працювати в очній формі

Згідно з рішенням Кабміну з 20 вересня ті заклади освіти, де процедуру щеплення пройшли менше 80% працівників, повинні у разі переходу області до «жовтого», «помаранчевого» або «червоного» карантинного рівня перевести роботу в онлайн-формат. Якщо навчальний заклад переходить на дистанційну роботу, то повернутися до офлайн-навчання дітлахи зможуть тільки тоді, коли 80% працівників пройдуть щеплення. Ці вимоги неодмінно торкнуться і Енергодара.

Масова вакцинація освітян чи дистанційне навчання: що оберуть енергодарські заклади освіти?

На сьогодні вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, боротьби з пандемією. Кожен працівник школи та дитсадка щоденно контактує з сотнями людей, постійно наражаючись на небезпеку, тож варто завчасно подбати про своє здоров’я та безпеку рідних, зробивши щеплення. Тільки так освітяни знову зможуть повернутися до звичного життя і навчання.

Пройти процедуру імунізації проти COVID-19 в Енергодарі досить легко. Для цього достатньо звернулися до керівника освітнього закладу і уточнити дату та час, на який в установу запрошено мобільну бригаду для проведення вакцинації. Крім того, будь-який громадянин може самостійно отримати щеплення у міському центрі первинної медико-санітарної допомоги або центрі масової вакцинації. На сторінці КНП «МЦПМСД» у Фейсбуці щоденно публікується актуальна інформація щодо графіку щеплень. Запис на вакцинацію проводиться за телефоном: 050-220-39-42 (понеділок-п’ятниця з 08:00 до 20:00).

Тож до 20 вересня освітянам слід визначитися, що обрати: масову вакцинацію персоналу або дистанційне навчання.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі зростає кількість випадків COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X