Енергодарські веслувальники виступлять на чемпіонаті світу

Минулого тижня, 12-15 липня, у Вінниці відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках та каное з марафону. Участь у змаганнях взяли 187 кращих спортсменів з 18 областей України у складі 21 команди.

Як повідомляє пресслужба Енергодарської міськради, Запорізьку область представляли енергодарські спортсмени – вихованці дитячо-юнацької спортивної школи спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС.

У Вінниці відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках та каное з марафону

У підсумку енергодарець Денис Давидов став першим серед дорослих у категорії С-1 3,4 км та першим у категорії С-1 26,2 км.

Дві золоті медалі завоювала Людмила Бабак – у категоріях С-1 3,4 км та С-1 15,4 км.

Олександр Чехмістренко посів перше місце у категорії К-2 29,8 км, друге місце – у категорії К-1 3,4 км, а також третє місце серед молоді до 23 років у категорії К-1 26,2 км.

Дмитро Кряж став другим у категорії С-1 22,6 км серед молоді до 23 років.

Микита Тимошенко здобув «бронзу» у категорії К-2 22,6 км серед юніорів.

Чергова перемога: енергодарські веслувальники пройшли відбір на чемпіонат світу

За результатами змагань Денис Давидов, Людмила Бабак, Олександр Чехмістренко та Дмитро Кряж пройшли відбір на участь у чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное.

Вітаємо енергодарців та їхнього тренера Сергія Снежка з чудовими результатами!