Енергодарські вандали познущалися над новим дитячим канатним комплексом

В Енергодарі ввечері у суботу, 3 квітня, місцевим вандалам, мабуть, не було чим зайнятися та куди подіти надмірну енергію. Тому вони вирішили спрямувати свої «таланти» на дитячий канатний комплекс, що знаходиться на території ЕНВК №1 – зірвали з петлями двері огорожі, понівечили її, обірвали канати на «павутинці». Тепер все це необхідно ремонтувати і відновлювати.

Ламати – не будувати: в Енергодарі вандали пошкодили ігровий майданчик
Ламати – не будувати: в Енергодарі вандали пошкодили ігровий майданчик

Як розповіла МедіаЦентру директорка школи Ірина Стьопіна, сучасний канатний комплекс встановила компанія ДТЕК всього рік тому, і за цей час він неодноразово потерпав від рук вандалів. Але цього разу шкідники перевершили самих себе.

На жаль, майданчик не обладнаний системою відеоспостереження, а в об’єктив камер сусідських магазинів хулігани не потрапили, тому «прославити» їх не вдасться. У поліцію також не зверталися. Але хочеться сподіватися, що «бумеранг» все-таки наздожене вандалів.

Апелювати до совісті варварів – марна справа, тому хотілося б звернутися до жителів міста, які стають свідками вандалізму: не ігноруйте і не проходьте повз, викликайте охорону чи поліцію, фіксуйте порушення. Адже саме байдужість породжує вандалізм, і доки ми не будемо звертати увагу на такі кричущі факти, це не викорінить подібних вчинків.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Нововодяному палав приватний будинок

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X