Енергодарські сумоїсти привезли з чемпіонату України нагороди різного ґатунку

Енергодарські сумоїсти не втомлюються підкорювати нові спортивні вершини! Цього разу спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з боротьби сумо, який проходив з 17 по 19 квітня в Мелітополі. Змагання зібрали понад 600 спортсменів.

Запорізьку область представляли вихованці спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС, Центру туризму, краєзнавства та спорту, а також громадської організації «Ті-Вар борцівська команда». Поїздку спортсменів на змагання було організовано за підтримки Енергодарської міської ради.

Енергодарські сумоїсти тріумфували на чемпіонаті України
Енергодарські сумоїсти тріумфували на чемпіонаті України

Як повідомляє пресслужба міськради, чемпіонат проходив в декілька етапів. У перший день змагалися спортсмени віком до 12 та до 14 років. У віці до 12 років у своїх вагових категоріях «бронзу» завоювали Марія Ковальчук (30 кг), Марія Хоролець (36 кг), Максим Вааг (35 кг). У категорії до 14 років чемпіонкою турніру стала Аделіна Бердеу (50 кг), а третє місце посів Давид Іванов (65 кг).

У командних змаганнях серед дівчат в абсолютній ваговій категорії команда Запорізької області здобула друге місце. У складі команди нагороди «срібного» ґатунку завоювали Аделіна Бердеу, Олександра Сисоєва і Олександра Шевченко.

Серед юнаків у командних змаганнях в абсолютній ваговій категорії Запорізька область посіла третє місце. «Бронзовими» призерами у складі команди стали Данило Спірін і Давид Іванов. Четверті місця посіли Іван Герасименко (50 кг) і Денис Бандурович (40 кг).

У другий день чемпіонату Аделіна Бердеу стала віцечемпіонкою у категорії до 16 років (50 кг). Крім того, за результатами виступів спортсменка представлятиме Україну на чемпіонаті Європи, який відбудеться влітку в Польщі.

У третій день змагалися спортсмени віком до 18 років. Аделіна Бердеу і Христина Гавловська у ваговій категорії 50 кг були четвертими, а чемпіонками турніру стали Дар’я Медвецька (60 кг) та спортсменка з села Заповітного Ганна Фомицька (75+ кг). Дар’я та Ганна також представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи.

Вітаємо енергодарських сумоїстів та їхніх тренерів Станіслава Тілініна, Олексія Савіна та Віктора Вардугіна з чудовими результатами та бажаємо нових перемог!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські боксери підкорюють нові спортивні вершини

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X