Енергодарські спортсмени продовжують радувати наше місто своїми здобутками

Протягом останнього тижня енергодарські спортсмени взяли участь у низці змагань та вкотре прославили наше місто своїми здобутками.

В Енергодарі на міському пляжі «Сонячний» 13 червня відбувся чемпіонат з пляжної боротьби, присвячений Дню міста. Як повідомляє прес-служба міської ради, участь у змаганні взяли 98 енергодарських борців, серед яких – 22 дівчинки і 76 хлопчиків. Всі учасники є вихованцями комплексу ВП ЗАЕС та СК «Ті-Вар».

Енергодарські борці-переможці та їхні тренери

За результатами змагань близько п’ятдесяти спортсменів різних вікових та вагових категорій стали переможцями. Від Енергодарської міської ради вони отримали грамоти та медалі.

Підготовкою юних борців до змагань займалися тренери Станіслав Тілінін, Сергій Сарана, Віктор Вардугін, Олексій Савін, Валерія Гринчишина, Владислав Латишев та Христина Гавловська.

В смт Кирилівка з 10 по 13 червня пройшов чемпіонат України з хортингу серед юнаків та молоді.

За перемогу змагалися 300 спортсменів з 14 областей. Енергодар у складі збірної Запорізької області представляли вихованці міської Федерації хортингу. Про це повідомляється на сайті міськради.

За підсумками чемпіонату енергодарський спортсмен Тимур Сафіуллін у розділі «двобій» у ваговій категорії до 45 кг (12-13 років) отримав друге місце. У цій же категорії «срібло» виборола Мілана ІваніцДруге місце у ваговій категорії 60+ (12-13 років) здобув Георгій Карагяур.

Також у розділі «сутечка» срібну нагороду у ваговій категорії до 50 кг (14-15 років) здобув  Артур Бройт. Енергодарець Богдан Білоусов у категоріях 60 та 65 кг здобув ІІІ місце. Срібну нагороду у вазі 50 та 55 кг отримав  Захар Тарасов.

Переможці чемпіонату України з хортингу серед юнаків та молоді

За результатами чемпіонату Запорізька область посіла друге загальнокомандне місце.

В скриньку спортивних перемог нашого міста додалася ще одна. Так, у Харкові 13 червня відбулися змагання на Кубок України з пляжної боротьби серед чоловіків і жінок.  Як повідомляє пресслужба міськради учасниками змагань стали 112 спортсменів  з 6 областей України. Серед них – енергодарська спортсменка, вихованка спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС Дар’я Медвецька, яка виборола друге місце у ваговій категорії до 60 кг та потрапила до складу збірної команди України.

Енергодарська вихованиця СОК ВП ЗАЕС посіла друге місце на змаганнях Кубку України з пляжної боротьби

Висловлюємо найщиріші  привітання переможниці та її тренеру Станіславу Тілініну!

Та на цьому перелік спортивних здобутків не завершується. У Львові з 10 по 13 червня відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей. За право бути переможцем змагалися 612 учасників з 21 області України. Наше місто на змаганнях представили вихованці бійцівського клубу «Атака» (тренери – Олексій Вікторович та Олексій Олексійович Фурманови).

Енергодарські переможці чемпіонату України з кікбоксингу ІСКА

Як повідомляється на сайті міськради, наші кікбоксери вибороли 7 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі.

Бажаємо нашим спортсменам подальших перемог та наснаги!