Енергодарські спортсмени посіли призові місця на змаганнях з триатлону «AtomMan-2021»

В Енергодарі 8 серпня за ініціативи організації молоді та профспілки Запорізької АЕС відбулися змагання з триатлону «AtomMan-2021». Участь у змаганнях взяли не лише працівники ЗАЕС, а й працівники міськради та гості із Жовтих Вод, Дніпрорудного та Запоріжжя.

В Енергодарі відбулися щорічні змагання з триатлону «AtomMan-2021»

Як повідомляє пресслужба атомної станції, спортсменам необхідно було проплисти 700 метрів вільним стилем, після чого проїхати на велосипеді 21,9 кілометри та пробігти 4,7 кілометри. Також команди взяли участь у змаганнях естафетного типу.

За підсумками турныру І місце у категорії «21+» виборов енергодарець Павло Георгієв. А у командних змаганнях серед жінок перше місце посіла енергодарська команда «ТриНика». Серед чоловіків перемогу здобула енергодарська команда «Фаворити-реактери».

Цьогорічним нововведенням стала номінація для робітників АЕС та членів Атомпрофспілки – «Атомна міць». ЇЇ переможцем став працівник ВП ЗАЕС Максим Мордовин.

Вітаємо наших переможців з чудовими результатами!