Енергодарські співочі таланти успішно виступили на Міжнародному фестивалі мистецтв «Срібна хвиля»

У Бердянську з 17 по 20 червня пройшов ювілейний Х Міжнародний фестиваль мистецтв «Срібна хвиля», метою якого було віднайти таланти, підтримати талановиту молодь та допомогти у творчому розвитку та самовираженні через мистецтво.

Участь у цьогорічному фестивалі взяли близько тисячі учасників віком від 5 до 70 років з різних міст та областей України. Серед них були професійні та аматорські вокальні, театральні, танцювальні,  інструментальні колективи та сольні учасники, які представляли свої творчі здібності у різних видах мистецтва.

Енергодарський Народний хор «Червона калина» та зразковий фольклорний колектив «Родослав» успішно виступили на міжнародному фестивалі
Енергодарський Народний хор «Червона калина» та зразковий фольклорний колектив «Родослав» успішно виступили на міжнародному фестивалі

Як повідомляється на сайті Енергодарської міської ради, наше місто на фестивалі представляли Народний хор «Червона калина» (керівники – Наталія Ляшко та Сергій Марієв) та зразковий фольклорний колектив «Родослав» (керівник – Володимир Синиченко, акомпаніатор – Сергій Марієв).

У підсумку енергодарські колективи здобули перемогу у своїх творчих номінаціях.

Щиро вітаємо наших талановитих артистів та бажаємо подальших перемог!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські педагоги-дошкільники – знову серед кращих

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X