Енергодарські школярі не будуть навчатися у червні

Вчора, 28 квітня, під головуванням міського голови Дмитра Орлова відбулася чергова робоча нарада з питань роботи закладів освіти та культури міста. Про це повідомляє пресслужба міської ради. 

Навчальний рік в Енергодарі закінчиться у травні, а не у червні
Навчальний рік в Енергодарі закінчиться у травні, а не у червні

Заклади загальної середньої освіти продовжують працювати у дистанційному режимі. Але за сприятливої епідеміологічної ситуації школярів планують повернути за парти відразу після травневих свят. Звичайно, навчання відбуватиметься з дотриманням всіх протиепідемічних вимог.

На сьогодні заклади дошкільної освіти в середньому відвідують близько 1300 дітей. Закритих на карантин груп немає. На коронавірус хворіють 8 учнів шкіл, 5 працівників загальноосвітніх закладів та 1 працівник дошкільного навчального закладу. Серед вихованців дитсадків хворих на COVID-19 немає. Захворюваність на ГРВІ у порівнянні з минулим тижнем дещо збільшилася – на сьогодні хворіють 3% вихованців садочків.

Освітяни міста готуються до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування з чотирьох предметів, з яких в Енергодарі не набирається достатня кількість учасників ЗНО, проходитиме у Запоріжжі. До пунктів проведення ЗНО буде організовано підвіз дітей. На сьогодні формуються списки дітей та супроводжуючих (на 10 дітей повинен бути один супроводжуючий та на 30 дітей – один медик).

ЗНО ще з семи предметів (математики, англійської мови, української мови та літератури, історії України, біології та географії) проходитиме у п’яти пунктах тестування в Енергодарі.

Закінчити навчальний рік планується наприкінці травня. Навчатися у червні енергодарські школярі не будуть, позаяк у школах міста не було подовжених канікул, а велося дистанційне навчання.

Цього тижня відбулося засідання оргкомітету з представниками закладів культури щодо святкування Дня Перемоги та Дня міста, на якому визначилися з концепцією проведення заходів. Так, 8 травня відбудеться покладання квітів, а 9 травня планується мітинг.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська кондитерка Оксана Тумашова розкрила секрет найсмачнішої паски

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X