Енергодарські пауерліфтери посіли призові місця на міжнародному турнірі

У селі Щасливцеве Херсонської області з 14 по 18 травня проходив ІV Міжнародний турнір Георгія Побідоносця з пауерліфтингу. Участь у змаганнях взяли 120 спортсменів з 8 областей України.

Наше місто на турнірі представляла збірна команда з 8 спортсменів. Про це повідомили на сайті міськради.

Турнір проходив у декількох дисциплінах: жим штанги лежачи, багатоповоротний жим, станова тяга, підйом штанги на біцепс та дюжина WPL.

Міжнародний турнір з пауерліфтингу приніс енергодарським спортсменам «срібло»

За результатами змагань енергодарська збірна посіла ІІ загальнокомандне місце. Також у різних категоріях енергодарські пауерліфтери отримали 15 перших місць та здобули три бронзові нагороди.

Наші спортсмени – наша гордість! Ми пишаємося вами та вашими високими спортивними здобутками!