Енергодарські пара пауерліфтери зібрали врожай нагород на національному чемпіонаті

Минулого вікенду, 31 липня та 1 серпня, у Дніпрі пройшов національний чемпіонат з пара пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, в якому взяли участь понад 100 спортсменів з усієї України.

Енергодар на цих змаганнях представляли четверо спортсменів, які посіли призові місця у своїх вагових категоріях. Найвищий результат показала Раїса Топоркова, яка у ваговій категорії до 61 кг здобула 1-е мicце, віджавши 115 кг. Медалі срібного ґатунку завоювали Наталя Єжова (вагова категорія до 61 кг, жим 89 кг) та Аліна Кумейко (вагова категорія до 86 кг, жим 100 кг). Третє місце у ваговій категорії до 88 кг отримав Андрій Бєліков, який віджав 125 кг.

Знай наших: енергодарські пара пауерліфтери зібрали повний комплект нагород національного чемпіонату

За підсумками командної боротьби найкращою визнана команда Рівненської області (133 бали), другими фінішували пара пауерліфтери Донецької області (130 балів), а замкнули трійку призерів спортсмени Запорізької області ( 116 балів).

Вiтаємо енергодарських пара пауерліфтерів та їхнього тренера Сергiя Кумейка з чудовими результатами та зичимо нових перемог!