Енергодарські нацгвардійці провели збори з гранатометними розрахунками та кулеметниками

У військовій частині 3042 Національної гвардії України пройшли збори з гранатометними розрахунками РПГ-7В, ГП-25, АГС-17 та кулеметниками.

Набували знання та закріплювали їх на практиці: енергодарські нацгвардійці провели навчально-тренувальні збори

Як повідомляється на сторінці частини у Фейсбуці, збори мали на меті вивчення бойових властивостей озброєння, принципу роботи, порядку вивірки оптичних прицілів, порядку приведення зброї до нормального бою, розбирання і складання, виконання нормативів, а також підтримання рівня знань, розвиток умінь, які необхідні кулеметникам та гранатометним розрахункам для виконання своїх професійних обов’язків.

«Такі збори для мене є гарною можливістю закріпити набуті знання і навички на практиці, що збільшує мої уміння з медичної, тактичної, інженерної та вогневої підготовки та дає змогу професійного зросту», – зазначив старший контролер (гранатометник) групи вогневої підтримки взводу спеціального призначення старший сержант Максим Федоренко.

Тож під час зборів енергодарські нацгвардійці не тільки вдосконалили, але й набули нові  теоретичні знання, практичні уміння та навички, необхідні для виконання службово-бойових завдань як у мирний час, так і в особливий період.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: ФСБ намагалась завербувати офіцера СБУ задля інформації про Запорізьку АЕС

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X