Енергодарські молоді медики та інтерни отримуватимуть стимулюючі виплати з міського бюджету

На останній сесії Енергодарської міської ради депутати внесли зміни до міської комплексної програми розвитку охорони здоров’я на 2020-2022 роки. Згідно з ними, відтепер лікарі-інтерни та молоді спеціалісти будуть отримувати з міського бюджету стимулюючу виплату у розмірі по 3 тисячі гривень на місяць.

Молоді медики та інтерни Енергодара зможуть отримувати по 3 тисячі гривень щомісяця з міського бюджету
Молоді медики та інтерни Енергодара зможуть отримувати по 3 тисячі гривень щомісяця з міського бюджету 

Крім щомісячної виплати, цією програмою також передбачено низку стимулюючих заходів, спрямованих на підтримку медиків. Це одноразова виплата молодим спеціалістам у розмірі 12 тисяч гривень за умови укладання договору про відпрацювання не менше 3 років; оплата праці нових лікарів до моменту виплати їм заробітної плати за кошти НСЗУ протягом двох місяців у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Як повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради, головним розпорядником коштів та виконавцем цих завдань визначено виконавчий комітет. Аби отримати стимулюючі виплати, медичний працівник має надати на ім’я міського голови пакет необхідних документів.

Скористатися можливістю отримання стимулюючих виплат інтерни та молоді медики зможуть вже найближчим часом – після затвердження змін до Порядку використання коштів міського бюджету для здійснення такого виду виплат. Зробити це планується вже до кінця поточного тижня, після чого буде оприлюднено покроковий порядок дій та перелік необхідної документації для отримання виплати.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чому енергодарські депутати не схвалили звіт про виконання міської програми…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X