Енергодарські комунальники спростували образливу інформацію про винищення безпритульних тварин шляхом отруєння

Днями у соціальних мережах з’явилася інформація про те, що комунальники начебто отримали завдання винищити у місті безпритульних тварин шляхом отруєння. Проте на своїй сторінці у Фейсбуці КП «Центр досугу «Промінь» офіційно спростувало цю інформацію.

Енергодарські комунальники ображені фейковими звинуваченнями у винищені безпритульних тварин шляхом отруєння

Як зазначається у дописі, при вирішенні питання регулювання чисельності безпритульних тварин в Енергодарі міська рада та керівництво комунального підприємства керуються Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження». Ним передбачено виключний перелік випадків, в яких можливо умертвіння тварини: хвороба на сказ або інше особливо небезпечне захворювання. Крім того, щоб позбавити життя конкретну тварину, проводиться обстеження та видається ветеринарний висновок, де зазначається, що тварина небезпечна і хвора.

Наразі в Енергодарі діє Програма гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин, у відповідності до якої з 15 жовтня планується проведення чергового етапу відлову, вакцинації, дегельмінтизації та стерилізації 166 безпритульних тварин.

Що стосується перетримки хворих та агресивних тварин, то реалізація цього заходу передбачає наявність відповідного спеціалізованого приміщення (притулку), якого на сьогоднішній день немає. Але відповідно до вищезазначеної Програми ведеться робота зі створення притулку для утримання безпритульних тварин. Там утримуватимуться хворі та старі тварини, тварини-інваліди та агресивні тварини за показанням спеціаліста-ветеринара.

«Тобто органи місцевого самоврядування разом з керівництвом КП «ЦД «Промінь» всебічно зацікавлені у вирішенні питання щодо збереження та захисту життя тварин. Кожен з нас в поводженні з тваринами повинен регулюватися не тільки законом про тварин, але і власними моральними засадами», – резюмували комунальники.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Борги ТВК, ситуація в СМСЧ, підготовка до опалювального сезону, підключення газу:…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X