Енергодарські юні дослідники – краєзнавці знову серед кращих в області!

Юні дослідники-краєзнавці енергодарських закладів освіти вкотре – в числі найкращих по Запорізькій області. Це доводять результати 9-го щорічного обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна. 2020».

Енергодарські юні дослідники - краєзнавці знову серед кращих в області!
Енергодарські юні дослідники – краєзнавці знову серед кращих в області!

В обласному етапі оцінювали майже 70 дослідницьких робіт з 6 напрямків. За призові місця змагалися діти із Запоріжжя, Енергодара, Чернігівського, Мелітопольського, Вільнянського, Токмакського, Веселівського, Приморського, Великобілозерського та інших районів області.

Учасники досліджували  свій край від історичних часів до сьогодення. За словами журі всі показали високий рівень підготовки, глибоке вивчення  своїх тем, зацікавленність в дослідницкій праці, злагоджену роботу із керівниками та справжню любов своєї Батьківщини.

Проводили лабораторні дослідження
Проводили лабораторні дослідження

«Пишаюся енергодарською молоддю. Ми вкотре беремо участь в цьому та інших конкурсах, і традиційно поповнюємо скарбничку перемог нашого міста. Такі змагання розвивають  та мотивують наших учнівдітей. Адже для того, наприклад, щоб написати роботу, наші учасники  виходили в польові експедиції,  досліджували історію,  працювали з архівами і в музеях, спілкувалися з людьми. Це безцінні навички і досвід для всебічного розвитку нашої молоді», – коментує Наталя Ясінська, директорка Енергодарського центру краєзнавства, спорту і туризму.

Робота в польових умовах
Робота в польових умовах

Серед призових енергодарці  посіли 3 третіх, 4 других  та 3 перших місця. Дослідницька робота «Озброєння запорізьких козаків», яку підготували учні НВК №5 Володимир Іванов, Богдан Безуглий та Андрій Краснов (під керівництвом Світлани Губаревої) представлятиме Енергодар в Київі. Там відбудеться Всеукраїнський – фінальний етап.

Отже, вітаємо ЗОШ № 2, ЕЦТКС, НВК №5, ЕБГ «Гармонія», ЗОШ № 7,  НВК № 1 з вдалою участю і черговими перемогами. І зичимо вдачі у фіналі!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарців попереджають про сильний вітер

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X