Енергодарські атомники взяли участь у Міжнародному фестивалі робітничого спорту в Болгарії

З 23 по 27 червня у Варні, на одному з найстаріших морських курортів Болгарії, пройшло велике спортивне свято – 17-й Міжнародний фестиваль робітничого спорту. У змаганнях брали участь 800 спортсменів з 7 країн світу: України, Болгарії, Ізраїлю, Македонії, Мексики, Румунії та Сербії.

За підтримки Атомпрофспілки до складу спортивної делегації НАЕК «Енергоатом» увійшли 44 представника компанії з усіх атомних станцій України: Запорізької, Рівненської, Хмельницької та Южно-Української. Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії у Фейсбуці. 

Команди змагалися у пляжному волейболі, плаванні, гирьовому спорті, стрітболі, пляжному тенісі, міні-футболі та шахах.

Енергодарські атомники показали високий клас Міжнародному фестивалі робітничого спорту в Болгарії

 

Вперше чемпіоном фестивалю стала «атомна» жіноча збірна з пляжного волейболу, яка впевнено переграла своїх болгарських суперниць. Чоловіча ж збірна з пляжного волейболу здолала більш складний шлях до перемоги, та все ж виборола золото – у драматичному поєдинку, в третій вирішальній партії, наші хлопці подолали болгарську команду і також вперше стали чемпіонами фестивалю.

Збірна команда українських атомників з плавання стала тріумфатором першого дня фестивалю: у неї 6 золотих та 2 срібні медалі.

Не менш вражаючий результат – у нашої збірної з гирьового спорту, яка має у своєму активі три золоті медалі.

А стрітбольна команда з Вараша, міста-супутника Рівненської АЕС, отримала срібло.

Також срібні нагороди у парному жіночому розряді в турнірі з пляжного тенісу отримали енергодарки Альона Вялова й Наталія Радченко.

«Бронзу» з міні-футболу вибороли южноукраїнські атомники.

Другий день змагань розпочався перемогою жіночої збірної з шахів у складі енергодарки Олени Криволапової та нетішинки Вікторії Сафронової. Вже за кілька годин золото виборола і чоловіча команда атомників-шахістів у складі енергодарців Романа Івануха, Едуарда Ковальова і Костянтина Криволапова. В особистих турнірах золоті медалі отримали Костянтин та Олена Криволапови.

Загалом українські атомники вибороли більше 20 нагород та отримали Кубок за друге загальнокомандне місце. Вітаємо спортсменів!

МедіаЦентр Енергодар

Фото Атомпрофспілки

Читайте також: Енергодарські діти та молодь з інвалідністю гарно відпочили на морському узбережжі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X