Енергодарські атомники показали свої творчі й спортивні таланти на туристичному зльоті «Ювеналія»

Команда Організації молоді ЗАЕС «АтоМи» взяла участь у XIII обласному туристичному зльоті «Ювеналія», що проходив з 13 по 15 серпня на Блакитних озерах Лиманського району Донецької області. Як повідомляється на сторінці організації у Фейсбуці, до складу команди увійшли п’ять відчайдушних шукачів пригод – Максим Ткач, Олексій Вавілов, Андрій Гераськин, Катерина Водяна та Катерина Бобокало.

Складні випробування, польові умови та запекла боротьба: енергодарські атомники взяли участь у турзльоті «Ювеналія»

Програма зльоту була дуже насиченою та різноманітною – на учасників чекали складні випробування, польові умови та запекла боротьба.

Після розбиття та благоустрою табору посеред соснового лісу «АтоМи» випробували свої сили у греблі на байдарках, пішохідному туризмі на мотузках та у скелелазінні.

Вечір суботи ознаменувався творчими випробуваннями: кожна команда мала презентувати візитку, оригінальну страву та туристичну пісню. Причому всі виступи були об’єднані однією тематикою – «В п’ятницю тринадцятого», адже саме в цей день стартував тринадцятий за рахунком зліт.

Команда ЗАЕС втілила образи героїв режисера Стівена Спілберга з фільму «Назад у майбутнє», а оригінальну страву презентував полтергейст. В такому ж стилі був оформлений і табір «АтоМів», який також оцінювався суддями.

Завершився вечір пісенними виступами, під час якого енергодарська команда виконала авторську пісню, яку написала спеціально для «Ювеналії».

Третій і останній день зльоту розпочався з конкурсу рибалок, а потім команди показали себе у знанні спортивного орієнтування «Лабіринт» та у конкурсі «Турист-початківець», який включав в собі збір намету, кидання рятувального кінця, стрільбу з лука та розведення багаття. З усіма випробуваннями команда «АтоМи» впоралася на гідному рівні.

Завершився зліт урочистою церемонією нагородження.

З-поміж 22 команд «АтоМи» здобули кубок «За оригінальність» у конкурсі «Візитка». Але, як зазначають учасники, найголовніше, що забрали з собою енергодарські туристи, – це незабутні враження та яскраві емоції, які запалюють бажання повернутися та перемогти!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: На Запорізькій АЕС стартує конкурс доповідей для молоді «Краще виробниче рішення»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X