Енергодарське шосе може стати транзитною магістральною дорогою національного значення

На останній сесії Енергодарської міськради депутати підтримали рішення щодо резервування земельної ділянки для транспортного коридору вздовж Енергодарського шосе. Таке рішення пов’язане з проєктом будівництва транспортного мосту через Каховське водосховище.

На сайті міськради повідомляється, що згідно з плануванням Запорізької і Дніпропетровської областей планується, що частина Енергодарського шосе відіграватиме роль транзитної магістральної дороги національного значення, що матиме продовження на північ і пройде мостом через Каховське водосховище в Дніпропетровську область.

Енергодарське шосе може стати транзитною магістральною дорогою національного значення

Також передбачено будівництво розв’язок з магістраллю та реконструкція існуючої дворівневої розв’язки на з’їзді з шосе на проспект Енергетиків. Для забезпечення чіткого і безпечного внутрішньоміського руху в Генеральному плані міста передбачена проєктна магістраль-«дублер» шосе, яка пройде  паралельно з ним з боку міста. Тому наразі є необхідність й надалі зберігати незабудованим транспортний і технічний коридор між містом і промзоною.

У зв’язку з цим вирішено зарезервувати земельну ділянку орієнтовною площею 40 га для збереження і розширення магістралі під розміщення логістичного центру та транспортного коридору, передбаченими проєктними рішеннями Генплану на період до їх реалізації.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Демонтаж паркувальних бар’єрів в Енергодарі, реконструкція тепломережі, закупівля…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X