Енергодарська плавчиня Анна Якубенко – володарка «бронзи» зимового чемпіонату України

З 16 по 19 лютого у Дніпрі проходить зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів, на який з’їхалися найсильніші спортсмени з різних областей України.

Як повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради, у складі збірної Запорізької області виступила вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Запорізької АЕС Анна Якубенко (тренер – Микола Рафальський). На дистанції 50 метрів брасом наша спортсменка фінішувала з результатом 0.33.22 та здобула «бронзу» чемпіонату.

Енергодарська плавчиня Анна Якубенко виборола третє місце на зимовому чемпіонаті України

За результатами змагань переможці будуть відібрані до складу національної збірної з плавання, а також для участі у міжнародних змаганнях «Мультінейшин» та чемпіонаті Європи серед юніорів-2022.