Енергодарська медсанчастина нарешті отримала дві дози антитоксину від укусів змій

Вчора, 22 липня, у виконавчому комітеті відбулася чергова робоча нарада з керівниками медичних закладів міста. Основну увагу було зосереджено на роботі КНП «СМСЧ».

Енергодарська СМСЧ нарешті отримала дві дози протиотрути від укусу змій
Енергодарська СМСЧ нарешті отримала дві дози протиотрути від укусу змій

Зокрема, на засіданні обговорили стан ремонтної кампанії у закладі. Як повідомляється на сайті міськради, наразі ведеться робота над розробкою ПКД реконструкції приміщення під лабораторію для проведення ПЛР-тестів. До роботи над цим проєктом будуть залучені фахівці Запорізької та Мелітопольської лабораторій. Найближчим часом планується проведення розширеної наради з цього питання.

На сьогодні завершено тендерні процедури на ремонт покрівлі головного корпусу СМСЧ, далі – оголошення тендерних процедур на капремонт покрівлі господарського корпусу. Експертизу проходять проєкти з ремонту приміщень відділення під встановлення рентген-апарату та комп’ютерного томографа, головного корпусу (колишньої дорослої поліклініки) та дитячого стаціонару. Крім того, розробляється технічне завдання для проведення ремонту міського моргу.

Управлінню комунальної власності спільно з СМСЧ доручили опрацювати питання щодо підготовки проєкту реконструкції приміщень будівлі ЦПМСД для фінансування на наступний рік.

Виконувач обов’язків міського голови Іван Самойдюк знову зауважив, що виділення з міського бюджету додаткових коштів на фінансування СМСЧ можливо тільки за умови налагодження повної звітності та підконтрольності їх використання та обліку.

Минулого тижня до СМСЧ передали 20 комп’ютерів для роботи лікарів у медичній інформаційній системі. В. о. директора Святослав Струс зазначив, що 17 комп’ютерів вже передані до відділень СМСЧ, а ще 3 планується встановити на наступному тижні.

Обговорили і ситуацію із забезпеченням СМСЧ антитоксином від укусів змій. Напередодні, за розподілом області, Енергодар отримав 2 дози протиотрути. Також СМСЧ забезпечена у необхідній кількості антирабічною вакциною проти сказу. А от сироватка проти ботулізму в наявності тільки в обласній лікарні, тож у разі надзвичайного випадку надати допомогу енергодарцям зможуть тільки у Запоріжжі. 

Найближчим часом медсанчастина отримає ще одне сучасне обладнання – маммограф, придбаний за кошти державного бюджету. В.о. міського голови наголосив, що наразі одне з першочергових завдань керівництва СМСЧ – підготовка та навчання фахівців, які працюватимуть з новим діагностичним обладнанням.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі за останню добу випадків коронавірусу не виявлено

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X