Енергодарська дитяча художня школа отримала ще одне приміщення для проведення занять

Енергодарська дитяча художня школа отримала ще одне приміщення для проведення занять. Як повідомляється на сайті міськради, у липні розпорядженням міського голови декілька приміщень 1-го поверху будівлі колишнього РАГС на проспекті Будівельників, 25б загальною площею 103,4 кв. м передано під розміщення нової філії художньої школи. 

В Енергодарі з’явилася ще одна філія художньої школи: вона знаходитиметься на проспекті Будівельників

Наразі потреба у нових приміщеннях для художньої школи залишається актуальною, адже кількість бажаючих здобути художню освіту щорічно зростає. Зараз у закладі навчаються 500 учнів. Окрім головного приміщення школи, художні класи також розміщені у ЕБГ «Гармонія», ЕНВК №1 та на Набережній. 

Через посилення карантинних обмежень урочисте відкриття нової філії довелося відкласти. Однак після відновлення навчання у звичайному режимі юні художники матимуть змогу отримувати знання у двох нових кабінетах.

Суттєвих ремонтів у приміщеннях робити не довелось, адже всі вони перебувають у задовільному стані. Фахівці виконали деякі технічні роботи, у тому числі підключення комунікацій та електромереж. Зараз приміщення переобладнані під навчальні кабінети та готові приймати вихованців

Займатися в новій філії зможуть 3 групи у складі до 20 майбутніх художників.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарський ЦНАП знову приймає документи щодо державної реєстрації юридичних…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X