Енергодарки Олена Полегенька та Надія Груздева стали лауреатками обласної премії за досягнення в розвитку культури

Під головуванням  директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислава Мороко відбулося засідання експертної ради з присудження премії за досягнення в розвитку культури Запорізького краю. Про це повідомляє пресслужба Запорізької облдержадміністрації.

Члени експертної ради визначили лауреатів обласних премій за досягнення в розвитку культури Запорізького краю до Дня українського кіно, Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня музики, Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Енергодарки Олена Полегенька та Надія Груздева – лауреатки премії за досягнення в розвитку культури Запорізького краю

Надзвичайно приємно, що серед лауреатів премії – дві представниці Енергодара. Так, у номінації до Всеукраїнського дня бібліотек «За досягнення в розвитку бібліотечної справи» перемогу отримала провідна методистка центральної бібліотеки централізованої бібліотечної системи Олена Полегенька, а в номінації до Міжнародного дня музики «За досягнення в галузі музичного мистецтва» – завідувачка вокально-хоровим відділом Дитячої музичної школи Надія Груздева.

Щиро вітаємо лауреаток обласної премії і бажаємо нових успіхів! Пишаємося нашими землячками!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Особлива дата: енергодарський дитячий садок №16 «Сопілочка» відсвяткував 30-річний…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X