Енергодарка Людмила Бабак боротиметься за право виступати на Олімпійських іграх

Протягом декількох останніх днів, з 8 по 12 квітня, у Дніпрі проходив Кубок України пам’яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Як повідомляється на сайті міськради, у змаганнях взяли участь й енергодарські веслувальники, які відзначилися високими результатами:

Наша надія: енергодарка Людмила Бабак змагатиметься за право виступати на Олімпіаді
  • перемогу на байдарці-«четвірці» на дистанції 1000 метрів і третє місце в одиночці на 5000 м здобув вихованець спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС Олександр Чехмистренко, який також пройшов відбір до збірної команди України серед молоді до 23 років;
  • перше місце в каное-«четвірці» на 500 м і третє місце в «четвірці» на 200 м здобув ще один вихованець СОК ВП ЗАЕС Дмитро Кряж;
  • прославлена енергодарська спортсменка – чемпіонка України та світу з веслування, майстер спорту міжнародного класу – Людмила Бабак посіла друге місце в каное-«одиночці» на дистанції 1000 м та два третіх місця на дистанціях 5000 м та 200 м;
  • друге місце в каное-«одиночці» на дистанції 5000 м здобув Денис Давидов.

Всі веслувальники – вихованці заслуженого тренера Сергія Снєжка.

За результатами змагань Людмила Бабак увійшла до плеяди спортсменів, які візьмуть участь у європейській кваліфікації на Олімпійські ігри, яка відбудеться в угорському Сегеді 12-13 травня. Людмила змагатиметься у відборі в категорії «каное-одиночка, 200 м». А після цього Людмила виступить на Кубку світу з веслування.

Редакція МедіаЦентру щиро вітає енергодарських спортсменів з визначними здобутками і зичить успіхів і підкорення нових вершин!