Онкологічне захворювання: житель Енергодара потребує вашої допомоги

Вже більше півтора року енергодарець В’ячеслав Оверченко веде боротьбу з онкологічним захворюванням. Однак зараз сім’я хлопця вичерпала всі свої ресурси, а хвороба прогресує.

В'ячеслав Оверченко веде боротьбу з онкологічним захворюванням
В’ячеслав Оверченко потребує домопоги допомоги в боротьбі з онкологічним захворюванням

Коли Славі виповнився 21 рік, у нього почалися проблеми з кишківником. У Запоріжжі поставили діагноз – хвороба Крона. Це аутоімунне захворювання,  яке вимагає постійного лікування. Цілий рік Слава лікувався, але одного разу він прокинувся з ознаками гепатиту А, або просто жовтухи. Однак хвороба Боткіна не підтвердилася.

Після томографії родина парубка дізналися, що причина жовтухи – пухлина, що перекриває жовчні шляхи. Медики вирішили видалити не пухлину, начебто доброякісну, а жовчний. Пухлину тримали під контролем, допоки не з’ясувалося, що вона дала метастази. В Києві на консультації в інституті імені Шалімова з’ясувалося, що вражена не лише підшлункова, а й лімфатичні вузли, і 12-пала кишка.

Молодик пережив 10-годинну операцію, йому видалили вражені ділянки органів. Лікарі давали лише один шанс на успішний підсумок операції. Після операції був важкий період, навіть був момент, коли хлопець був на волосині від смерті.

Потім були вісім хіміотерапій. Однак батьки не наважилися зізнатися сину, що в нього онкологія, пояснили необхідність терапії профілактикою. Кожна хімія коштувала 18 тисяч гривень. Це – не враховуючи інших медикаментів.

Почався період ремісії. Звісно, про повноцінне життя не можна казати, хлопцю доводилося постійно приймати медикаменти.

Життя тривало. Славік працює, зустрічається з дівчиною. Вони познайомилися ще тоді, коли збирали гроші на лікування онкохворому хлопчику – тоді батьки ще не підозрювали, що у їх сина онкологія. Кожні три місяці парубку робили обстеження. І останнього разу помітили неочікуване й страшне – пухлину в печінці.

Хвороба швидко прогресує. Родина звернулася до інституту Шалімова, де Славіка чекають вже у понеділок, 9 вересня. Хлопцю спробують зробити «випалювання» ракових клітин – таке проведення операції не дозволить хворобі розповсюджуватись, знищить її вщент. Але лише в тому випадку, якщо розташування пухлини дозволить провести процедуру. Якщо ні, доведеться шукати інші способи – хімія, опромінення…

У родини катастрофічно не вистачає грошей. Наявні кредити не дають змоги звернутися до банків за новими позиками. Для проведення «випалювання» потрібно мінімум 2 тисячі євро. Це – без препаратів, які знадобляться для подальшого лікування та реабілітації.

Небайдужих жителів Енергодара просять допомогти родині зібрати кошти на лікування. Давайте разом допоможемо Славіку побороти страшне захворювання.

Якщо у вас є можливість та бажання допомогти 23-річному парубку, кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку 5168 7574 0657 9559 ( Оверченко Наталія Олексіївна) або на р/р у Приватбанку за реквізитами:

Енергодарцю потрібна допомога в боротьбі з онкологічним захворюванням
Реквізити для допомоги Славіку Оверченко

Читайте також: Євгена Панова привезли на обстеження в київську лікарню “Феофанія”

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X